Sigarayla kafa olma yöntemini bilimsel olarak biliyor muydunuz?

Ayda bir(Gerçekten) sigara içen biriyim.Sebebi de kafasını yaşamak.

Bilimsel olarak 2 türlü bu baş dönmesini ağır şekilde yaşamak mümkün.

Ara sıra koltuğa çökmeyi seviyorum.

2 side bilimsel bilgilerdir.Dip not olarak bu da çoğu uyuşturucudan ekstazi gibi şeylerden bilimsel olarak daha zararlı bir maddedir sigara.Bu bilgiye de vikipedi den ulaştım.

Ancak ülkemizde sadece alkol ve sigara yasak.Bende ayda 1 kez eğlenmek için kullanıyorum.

Ramazan diye tutturmayın herkes dini kendine.

2 yöntem var birincisi iğrenç olanı.Onu eleyin.Sigarayı burundan çekmek.Ben de kullanmıyorum.Çünkü burun mukazasında emilimi daha fazladır.Ama ağızdan da böyle bir yol ile almak mümkün.

Sigarayı eğer hava ile birlikte çekerseniz ya kandaki alyuvar ya da akyuvar artışa geçiyor.(ismini hatırlamıyorum)Yani önce çekip sonra birde sigarasız nefes almak lazım kocaman.Garip gelebilir ama utanıyorsanız yalnız deneyin.Sonrası malum. :)

Ve ailem benim önceden beri sigara içmemi istemezdi.Onlardan dolayı değil içmemem.Zaten o konu umrumda olmaz.Kendi sağlımı o kadar düşünen biriyken.Şeker yok yağ yok hamur işi yok.Kola mola yok.Sigarayla ciğerlerimi ... hiç mantıklı olmazdı.

Ama vücut da salak değil ayda 1 içilen sigaranın bence zararını kapatabilir.

Bunun gibi 40 ta yılda bir kutlama olur vs.Alırım 3-4 tane 50 lik bira içerim.Adam gibi kalkarım masadan

Güncellemeler:
Sadece alkol ve sigara serbest.Yazacaktım
Yasal uyarı:Sigara uyuşturucu madde cinsine girer ve sağlığa zararlıdır.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• aynı şeyi bende bazen yapıyorum kafa filan yapmıyor ama o sigarayı ilk içişteki tadı havayı alıyorum ben.sebebini bilmiyorum ciğerler temizleniyor filan o yüzden herhalde içtiğim 10 tane sigaranın tadını alıyorum doya doya 1 ay aradan sonra 11.sigarada yine hissizliğe dönüşüyor uzun zamandır içiyormuşum gibi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sigarayla kafa mı olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sigara kafami yapar yahu ben iki defa üst üste tütün ictim hic bir b*k olmadı :) madem kqfa yasamak istiyon bonzai ic ozamn

0|0
    0|0
    • gerek yok diyim sadece.O konu hakkında konuşmamak lazım :)

Yükleniyor...