Hoşlanmadığınız birini ilk buluşmadan hemen sonra aramazsınız değil mi?

Özellikle erkeklere soruyorum,bi de ikinci buluşmayı ne zaman istersiniz ?İkinci buluşmayı istemiyosanız konuşmaya devam eder misiniz?

Ya kafayı yiycem nefret ediyorum bu gerginlikten.Mesaj atıyo çocuk hala tatlımlı canımlı ama bu aralar azaldı ve buluşmakla ilgili hiçbi şey söylemedi 2-3 gündür.Whatsapptan fotolaşıyoduk o da durdu.Şarj sorunu olduğunu hep biliyodum onu geçtim.Tamam bir de okulu var bir yandan da çalışıyo ama isteyen erkek umursamaz bunları sanırım:(Bi yardım edin beyin fırtınası yapın:(

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• kişiye göre değişir.. ama mesela benzer bir şey gelmişti başıma..artık ne kadar yol gösterirse :D

bi hatunla tanışmıştık, bir kaç kez görüştükten sonra birlikte olduk.. ertesi gün sabahın köründen itibaren sürekli mesaj atmaya başladı..

- "günaydın tatlım"

- (hmm peki..) "sana da günaydın canm"

-"şu anda kahve içiyorum"

- (hmm.. eee ?) "ne guzel, afiyet olsun"

- "şimdi sabah sporumu yapıcam"

- (alla alla.. sıçtık galiba, bari gülücük atayım ayıp olmasın) " :)"

bu böyle bütün gün gitti.. neyse akşam oldu.. evde takılıyorum. zırt mesaj.. "napıyosun canm"

-- (off offf, kusura bakmasın da artık dayanacak hal kalmadı) "sevişiyorum tatlım"

-- "HAYVANSINNNN"

...

0|0
    0|0
    • benimki böyle değil canım.o gülücük bitirişini herkes anlar neyse ki henüz öylebi şey olmadı

• yine de boğma bence cocugu.. az ve öz konusmak daha iyidir..

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence yalandan da olsun ararlar ya o kadar insafsızlık olmaz asdf

1|0
    0|0
  • comolokko olmuşsun cınım ya :(

1|0
    0|0
  • Aramam o ararsada ters davranırım :d

0|0
    0|0
  • istemem evet

0|0
    0|0
  • Hoşlanmıstır senden ama arkadas olarak görüyordur. O yüzden senle hemen 2. kez bulusalım muhabbetine girmiyordur.

Bulustugunuz icinde senden fotograf istemiyordur artık.

0|0
    0|0
    • ayyy sadece arkadaş olarak mı hoşlandı:(

• açıldı mı sana seni seviyormuymus?

• ya hayır birbirimizi sevmiyoruz tabi sadece cinsel çekim var şu an başka da bir şey yok

Yükleniyor...