Hayatınızda yaptığınız en affedılmesi zor şey ?

hayatınızda yaptığınız en affedilmesi zor şey nedir ?

0|0
13|21

En İyi Erkek Görüşü

• yıl 1999 golcuk depremı olmustu ve yol kenarında yıkılan bır bınada hayatta kalan bırı vardı ve onun sesını tam duymaya calısıyorduk trafık gıtmıyor ve arabadakı herkese arabalarını ıstop etmelerını soluyorduk adamın bırıne soledım ıstop et dıye adam ben gıdecem dıyordu dayı yolkapalı bıyere gıdemezsın dedım ben gıdecem dıye bagrınmaya basladı bellı kafa gıtmıs bırını merak edıyordu ve ulasmak ıstıyordu bır an once ama bende degısık bır pısıkolojı ıcındeydım adamın yanında esı ve ıkı kızı bır oglu vardı sınırlerımız tavandı ve ben kendımı tutamadım arabanın ıcınde adama vurmaya basladım daha sonra adamı asaga ındırıp yapmıs oldugum sporuda kullanıp adamı komalık ettım ve kendıme geldıgımde resmen koprk gıbı pısmandım aglaya aglaya ozur dılıyordum tam ıkı gun boyunca hastanede adamın basında kaldım polısler falan geldı adam sıkayetcı olmadı ıkımızınde sınırlerı bozuktu falan dedı adam benı affettı ama ben kendımı asla affetmedım cocuklarının ve esının yanında adama bunu yapmamalıydım kım olursa yapmamalıydım ve o olaydan berı kendımden nefret edıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• bir kızı üzmüştüm

0|0
    0|0
  • bir şey var ama buraya bile yazamıyorum. ki çocuktum o zamanlar.. kendimi bildiğimden beri de kimseye affedilmeyesi bir davranışım olmadı.

0|0
    0|0
  • Susmak.

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Hangi birini yazayım :(

0|0
    0|0
  • çok sevdiğim birinin kalbini kırmak olmuştu

0|0
    0|0
  • Fiziki yara geçerde cidden yalanı kaldıramıyorum...

0|0
    0|0
  • her insan hata yapar elbette ama en affedilmez kadar sert bir durum olmadı çevreme. daha çok kendime yaptığım hatalar var.

0|0
    0|0
  • Yasadigim hicbirseyden pisman degilim...

0|0
    0|0
  • annemin günü varken geğirmem annem hiç affetmezdi heralde :((:(:( :D

0|1
    0|0
  • onu ölünce anlayacağız...

0|0
    0|0
  • Kendime hiç değer vermemem...

1|0
    0|0
  • kardeşime yaptığım su şakası

0|0
    0|0
  • İtiraf istiyorsun yani, etmemeyi tercih ederim :)

0|0
    1|0
  • sadece özelden anlata bilirim :D

0|0
    0|0
  • Bir kızın bakireligini alıp terk etmiştim.. Kız seni asla af etmiycem demişti sayılırmı ?

0|0
    0|0
  • hangı kılseının papazısın sen :P ne bu günah felanmı cıktyırz :)

0|0
    0|0
  • olmadı öyle bişi

0|0
    0|0
  • İhanettir...

0|0
    0|0
  • benimmi yok yav afffederim ben kendimi ne yapsamda :D kereta arada sırada sımarsada napcan işte :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• bilmiyorum ...

0|0
    0|0
  • Yaptığım şeylerden pişman değilim o yüzden affedilmesini istediğim birşey yapmadım.

0|1
    0|0
  • sevgilim + kız arkdşım + kız arkadşm = threesome

affetmem

1|0
    0|0
  • affedemeyeceğim kadar büyük birşeyi karşımdakine yapıp sonrada affedilmeyi beklemem,yapmadım hiç.

0|0
    0|0
  • Ihanettir. Bana ihanet eden adamin beyninden vururum. Beynine kursun skarim ondan sonrada kendimi teslim ederim.

0|0
    0|0
  • Yapmadim .

0|1
    0|0
  • Hiç bu derece olmadı..

0|1
    0|0
  • Oyle birsey yapmadim

0|1
    0|0
  • satış ve pazarlama

0|0
    0|0
  • Güzelce ibadet etmemek ..Şükür etmemek..Mevlam nasıl affedecek :( ..Ama Allahtan umut kesilmez tabi

0|0
    0|0
  • Hayatimdaki insana yalan soyledim... hala daha dogrusunu bilmiyor

0|0
    0|0
  • say say bitmez

0|0
    0|0
  • Benim bu. Kendimi hiç affetmeyeceğim ...

Son adetimi 23 mayıs da gördüm. 14 Haziran da sürtünme yoluyla erkek arkadaşımla yakınlaşma oldu. İkimizde iç çamaşırlarımızı çıkarmadık. Onda boxer vardı ve kesinlikle boşalmadı. Zevk suyu onun iç çamaşırına geldiyse hamile kalma şansım var mı ? Hala adet olmadım 15 gün gecikti. burun ameliyatı olmadan önce de 2 ay olmamıştım stres yaptığımda gecikiyor. fakat durum çok farklı kafayı yemek üzereyim kimseye soramıyorum. Doktora gitmeye de çok korkuyorum ailem duyarsa evlatlıktan reddeder. Böyle birşeye tevbe ettim. İç çamaşırlar üstünden zevk suyuyla hamilelik olabilir mi ? Şu an psikolojim çok bozuk. kimseye soramadığım için buraya yazıyorum gerçekten çok stresliyim sıkıntıdayım.

0|0
    1|0
    • O paralarınızın konustugu kadar bir de su beyniniz konussa?

Hamile falan degilsin.

Baska haltler yemediyseniz boxer giyerken hamile kalınmaz.

Burun ameliyatı olmak icin doktora gidiyorsun ama "Acaba hamile miyim" diye doktora gitmiyorsun.

Tebrik ettim seni.

Sevgilinle bol yiyismeler.

Yükleniyor...