Biri bana mantıklı bir açıklama yapabilir mi?

Bir çocuk var arkadaşım tanıyorum.Bu çocuk üç yıldır bana bakıyor ben farkedince başını çeviriyor.Bu çocuk hoşlaşaydı açılırdı ama niye daha bakıyor?Sadece beğeniyor mu acaba?Yani bakmak yetiyor mu teklif etme derdi yok mu?:S Ne biliyim ya da merak mı ediyor beni bakıyor da sonra ben onun benden hoşlandığını düşünmeyim diye mi başını çeviriyor?Arkadaşları da bana bakıyor,arkadaşlarını karşıma oturtup beni gözlemlettiriyor.Bu çocuğun derdi ne üç yıl oldu?Hakkımda ne düşünüyor?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu çocuk KESİNLİKLE senden hoşlanıyor.Ama sana çıkma teklifi etmeye cesaret edemiyor.Ve biraz utangaç bu çocuk.Senin ona karşı ne hissettiğini çözemiyor.Ya teklif edersem de kabul etmesse gibilerinden çocuk.Ama seni gerçekten çok seviyor.Peki sen bu çocuğu seviyormusun

1|0
    0|0
    • Utangaç değil,beni de sevmiyor,dengesiz kesin bu.

• yOK DERSHANE DEĞİL.Üniversite

• Hımm.Senin yapacağın en iyi şey bu çocukla konuşmak.

Erkekler Ne Diyor 4

• Kesinlikle sana hayran bu çocuk , seni kendisinden daha yüksekte görüyor, teklif etmeye cesareti yok :) budur yani.

1|0
    0|0
    • :S zannetmiorum çok yakışıklı değil ama kendisini beğenmiş bir tip.

• Bilmiyorum ki...

• Sen bana güven. Pişman olmazsın.

• ergenlikten cıksınsın olm diyor arkadaslarına bakın cıkınca haber edinde konusuym diyo o kadar sivilceye bende olsa bakardm ne yalan söyleym

:D:D

0|0
    1|0
  • 3 yyıl olduysa sadece bakıyodur la öyle içine kanık olunmazki elbet birine söyletirdi

1|0
    0|0
  • Merakta Mantık ne arar ablam ya.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yok bişey ya kuruntu yapıyorsunuz insanların bazıları böyle bakmak flörtleşmek huyları olmuş işte ego tatmini adamsa gelip konuşsaydı 3 senedir belki başkası var hayatında sanada öylesine bakıyo bilemezsin nasıl bir ortamda bu cocuk okulda mı işte mi iş yeri ne üzerine bırlıktemı calısıyosun mahallemı vs ne zamanlar goruyorsun bunlara gore aslında yorumda degısır

1|0
    0|0
    • not: sürekli bakan cok adam tanıyorum

• rica ederim umarım öğrenır rahatlarsın ve umarım hoşlanıyordur tabı hayırlısı

• İnş ;)

• bnce sağdece beğeniyodur aynısını bnde yaşıyorum ama bnimki bnim onu sevdiğimi bilmesine ramen bna sağdece sürekli bakıyo konuşmaya çalışıyom konuşmuyo en iyisi unut onu çünkü o hislerinin farkında değil

1|0
    0|0
  • Ne bilelim la ne dusundugunu?

Bir kosu sor gel bence.

0|0
    1|0
Yükleniyor...