Sevgilin mi en yakın aradaşın mı?

Bi sevgilim var. En yakın erkek arkadaşımla eskiden araları çok iyiydi bizimde tanışmamız o vesileyle olmuştu zaten. Ama şimdi düşmanlar bildiğiniz. Ben çok arada kalıyorum sevgilin mi en yakın aradaşın mı? Birde şöyle bir durum var sevgilim çok ilgisiz. Ben hiç mesaj atmam hep o atar ama bende devam ettirmeye çalışırım geç cevap verir böyle kısa kısa hep. Ama konular cinsellik üzerine olursa hemen cevap verir uzun uzun. Kendimi böyle olunca da garip hissediyorum ne yapmalıyım?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgiline çok ilgisiz demişsin ama ben hiç mesaj atmam hep o atar demişsin bu kısmı anlamadım açıkçası. İlgisiz olan oysa neden hep o mesaj atıyor ? Ayrıca cinsellik içinse kendini uzak tut diyeceğim.

0|0
    0|0
    • Yani şöyle mesaj atar ama devamını getirmez napıyosun der sonra böyle uzun aralıklarla kısa cevaplar yeni konu arayışına falan girmez mesela

• Biraz böyle devam mı o zaman? Zamana mı bıraksam?

• Zamana bırakmak veya bitirmek ya da devam ettirmek hepsi senin elinde. Sen kendini nasıl daha mutlu hissedeceksen ;)

Erkekler Ne Diyor 2

• Sevgilin demekki seni sadece cinsel obje olarak görüyor sprite acı gerçekleri izle derim

Yakın arkadaşına bişey diyemem ama tercih yapacaksan arkadaşını kaybetme derim:D

0|0
    0|0
    • Tercih yapma gibi bir durum yok ama hepimiz aynı ortamdayız ister istemez saçma bir durum oluyor. Arkadaşım asla tercih gibi bir şey söylemedi sevgilim de öyle ama şu ilgisizliği ve cinsellik konusundaki tavrı beni çok düşündürüyor

• Cinsel bir obje olmadığını söyle ve terket.

0|0
    0|0
    • Terketmek istemiyorum ya çok seviyorum birde böyle kaçan kovalanır diye bir durum var ya benim ki de onun gibi oldu sanırım o kaçtıkça kovalayasım geliyor

• Sağolasıın :D

Kızlar Ne Diyor 1

• bn arkadaşını seç derim çünkü sevgili bulursum ama güveneceğin bir arkadaş kolay kolay bulamazsın bide zaten sevgilin sna ilgisizmiş bn o sevgiliden uzak dur derim ne olur ne olmaz yani

0|0
    0|0
    • Biz kızlar öküz seviyoruz sanırım ya bırakamıyorum eşeği bir kere bırakmıştım 1 ay falan hiç konuşmadık sonra yalvardı yakardı barıştık şimdi de ne yapsam bilemiyorum

• kibar centinmen biri ile öküz ve odun birini koysalar %100 öküzü seçeriz

• Aynen öyle çekici geliyor öküzler :D

Yükleniyor...