Ramazan ayınız mübarek olsun.

Nasıl gidiyor ramazan dostlar.Günde 17 saaet yakın ALLAH TEALA nın emrini yerine getirmek nasıl bir duygu ? Neler hissediyosunuz ?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Huzur, heyecan, sevincin yanısıra, '' Hakkını verebiliyor muyum? '' sorusu ve cevabının vicdan azabı..

0|0
    0|0
    • cevap neden vicdan azabına sebep oluyor anlamadım

• '' Hakkını verebiliyor muyum? '' sorusu ya da daha iyisini yapabilirmiyim tabiki elden gelen kadar ..

Kızlar Ne Diyor 8

• Çook güzel gidiyor şükür hamd olsun :)))) ama ben biraz susamaya başladım iftar gelsin artık :) denize karşı iftar açacağım bu akşam :) Allah hepimizin oruçlarını kabul eylesin :):):)

0|1
    0|0
  • Böyle bir duyguyu bize yaşattığı için Allah a şükrediyorum ve Allah kimseyi aç açıkta bırakmasın çok zor çok :(

1|1
    0|0
  • Güzel gidiyooor :)

0|0
    0|0
  • ramazanları çok severim, tabii ki çok iyi gidiyor :)

0|0
    0|0
  • burun kıvırdıgım yemeklerın degerini anlıyorum raamazanda . sukretmek lazım herzaman icin

0|0
    0|0
  • Ramazan'ımız iyi.. İftarı çok özlemişim..

1|0
    0|0
  • son derece huzurluyum,bir sıkıntım da yok şükür.

0|0
    0|0
  • Sağol seninde mübarek olsun, insan nefsi işte iftar gelsede su içsek diye düşünüyoruz :((

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• güzel ama Ankara da bir komşu kapıyı açıp da bir tas çorba getirmez mi yav

0|1
    0|0
  • Çok güzel.. içtiğin yediğin herşeyin tadının ne kadar farklı güzel olduğunu hissediyorsun

0|0
    0|0
  • İyi gidiyor ramazan accıktırsa da susatsa da manevi atmosferi nedeniyle en lezzet alınan aydır

1|1
    0|0
  • sağol seninde mübarek olsun

1|1
    0|0
Yükleniyor...