3 dilek hakkın olsa yaptıklarından günah da sevap da almayacaksın ne dilerdin?

ne istersen iste olacak ne dilersen dile gerçkleşecek ölümsüzlük hariç sadece zamanı geldiğinde öleceksin ama ne ypaardın ne dilerdin kimi kimle yaşamak ister ne yemek ne içmek ! mal mı mülk mü para mı arkadaş mı ne dilerdin 3 dileğin var söyle?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Açık söylemek gerekirse günah olmasaydı 1.aşık olup onunla birlikte yaşardım

2.alkol alırdım kafama göre takılırdım

3.istediğimi giyerdim rahat yaşardım

günah olduğundan dolayı şu an yapmadıklarımı günah olmasaydı yapardım ama ne yaşıyorsam bir kişiyle yaşardım yalnızca

0|1
    0|0
    • hele şükür adam gibi doğru konuşan birileri çıkıyor:D

• 1.dilekte dediğim gibi birine aşık olsaydım ve günah olmasaydı onunla her şeyi yapardım.

• çok güzel olurdu böyle haklarım olsa cidden :D

1) btün takıntılarımda kurtulup ne olursa olsun çok mutlu bir insan olmayı isterdim

2) daha güzel ve daha yetenekli olmayı dilerdim

3) ikiz bebek sahibi olmak isterdim :)

0|0
    0|0
  • Tüm günahlarım silinsin kafi. Ramazan Ramazan imana geldik.

0|1
    0|0
    • TEKBİİRRRR...:D iyi bir dilek ama leverleri hakediyorsun:D peki diğer 2 dilek?

• 15 dilek oldu cadi napıyosun:d kehanetmi bu:D allah allahD: cadiya bak yaa:D

• Beni mi kıracaksınız ya ne var şunun şurasında 5-10 dilek dilemişim çok mu :D

• 1. sevdiğim kişinin yanında olmasını isterdim 2. o kişinin yeniden beni deli gibi sevmesini isterdim 3. yinede o tek dileğim o işte

0|1
    0|0
  • son dilek hakkima 3 dilek hakki daha dilerdim surekli :-D

0|0
    0|0
  • Universite hayalimin gerceklesmesi insanlarin biraz daha beni onemsemesi gercek askin oldugunu kanitliyacak ve yasaticak biri

0|0
    0|0
  • Para,sex,sağlık

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sadece daha fazla para gerisinide parayla satin alirdim

0|0
    0|0
  • saliha bir eş, geniş bir ev, iyi bir binek. Ramazan geldi böyle oldu:)

0|0
    0|0
  • ilk dileğim sonsuz dilek hakkım olmasını dilerdim baktım olmadı 2 aşk 3 para

0|1
    0|0
Yükleniyor...