Cardozo mu, Drogba mı?

teknik direkdör olsanız hangi futbolcuyu istersiniz?

Güncellemeler:
bi soru daha patlatayım..

alvez mi, chedju mu?
hepsi kaliteli oyuncular bence fakat..

eğer ki verimse söz konusu bence cardozo oyuncunun geçmişine değil yarınına yatırım yapmaktır bence aslolan..

bunun paralelinde chedju alvezden cardozo da drogbadan daha faydalı olacaktır..

bu da benim görüşüm..

teşekkür ederim.

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 16

• Drogba iyi,yaşı handikap ama

0|0
    0|0
  • Cardozo çok iyi bir forvet ama Drogba bir başka 35 yaşında bile neler yapabildiğini gördük hiç olmasa bile ismi bile karşı takıma korku verir

Chedjou-Alves kıyaslamasına gelince Chedjou derim

1|0
    1|2
  • Maça etkisi bakımından Cardozo ama Drogba öyle bir oyuncu ki takımın herşeyine katkı sağlıyor.Eğer takımınızda Drogba varsa yıldız oyuncu transferi çok daha kolaylaşıyor ayrıca eğer alacağınız oyuncu Afrikalı ise bu ihtimal %90'lara çıkıyor.Forma satışları bir o kadar etkili ve takım içi düzenin sağlanmasında 1. dereceden önemli bir isim.Takımın yurtdışında ilgi çekmesini sağlıyor daha böyle birçok şey var kısaca ADAMSIN DROGBA...

0|0
    0|0
  • chedjou alves'in ayakkabısını boyayamaz alves 1.sınıf stoperdir,chedjou gsye gelmeden önce eminim hiçbir gsli tanımıyodu,ama şimdfi ramos yaptılar :D cardozo drogba olayına gelince drogba daha iyi forvettir ama cardozo gelirse fenere drogbadan daha çok gol atar burak sow olayı gibi.

1|1
    0|1
  • Drogba çok ağır basar defansı izlemem lazım GSye geleni hiç izlemedim :)

0|0
    0|0
  • Drogba...ikisi de yaşlı cardozo daha genç ama Drogba'nın performansı daha iyi ve daha üst düzeyde bir oyuncu..

0|0
    0|0
  • Mousa Sow

0|0
    0|1
  • Kesinlikle Drogba..Böyle bir yıldızın Türkiye de olmasına hala şaşırıyorum..

0|1
    0|0
  • drogba yaşlandı artık drogba amca oldu o yüzden cardozo

1|1
    0|1
  • biri 35 diğeri 30 unda cardosuyu almak gelecek açısından daha mantıklı

0|0
    0|0
  • O kadar futbolla ilgilenirim bu kadar saçma bir mukayese görmedim.

0|1
    1|0
  • kesinlike cardozo

1|1
    0|2
  • didier drogba

0|1
    0|1
  • böyle kıyaslama olur mu ya. cardozo drogbayı görünce önünü ilikler.

0|0
    1|1
    • yaşa olan saygı ayrı..

• futboluna olan saygı da var. bahsedilen adam Drogba ya. güncellemeye de Chedjou diyorum. adam yılın defans oyuncusu seçildi.

• :D:D:D:D önünü mü ilikler lan sanki cardozo ali lukunku adam son 6 sezonda 25ten az attıgı dönem yok,bütün avrupada çok iyi tanır cardozoyu anladınmı brocan

• Drogbanın Cardozo ile karşılaştırılma olasılıgı bile çok saçma Drogba Cardozo yu 10a katlar

0|0
    0|0
  • cardazo drogbayı görse foto çekilmek ister ne ddiyon sen birader

0|0
    1|1
Yükleniyor...