Bir sorum olacak?Fikrinizi paylaşın...

arkadaşlar sevgilimden ayrıldım bugün tam 20 gün oldu kavgalarımız oldu ben üstüne gittim onunda yanlışları oldu ve bitti ama 3 yıl içinde güzel anlarımızda oldu acaba bir erkek bu anları özler ve pişmanlık duyarmı sizce beni sevdigini düşünüyorum zamanında sevmiştir Şu an hayatında biri var mı yok mu bilemem ama ilerde pişmanlık duyar mı sizce?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım sana önerim şu. kavga edip barışıp tekrar kavga tekrar barışma ilişkiyi laçkalaştırır. bozulan bir şeyin arkasına bakmayın. beraberliklerde çok sabretmek gerek. her laf ağıza geldiği gibi çıkmamalı. çocuk oyuncağı değil. eğer bozulduysa da tekrar bir araya gelsenizde dikiş tutmaz. daha da kötü olur. biten bir ilişkiyi dürtmenin alemi yok. ileriye bakın. onun ne hissettiklerine de takmayın. o onun sorunu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Unutmk o kadar kolay degildir

0|0
    0|0
  • Hep böyle merak edeceğine yeniden bir araya gelmek için sen bir şeyler yap, çünkü anladığım kadarıyla aklın hala onda. Onu bilmem ama galiba sen unutmada zorluk çekiyorsun.

0|0
    0|0
    • şöyle bir durum var ulaşımım yok kendisiyle yapacak birşeyimde yok böle beklemekten ve düşünmekten başka:)

• yapacak birşey yok dedim yaa face adresini biz birlikteyken kapadı ve numaralarınada ulaşamıyorum daha ne yapabilirim ki hem başkası var ne yapayım

:)

• Ama bir taraftan da hayat devam ediyor. Gelecek belki de geçmişten daha güzel olabilir. İnsanoğlu böyle tecrübeler yaşayarak olgunlaşır. Dilerim huzuru yakalarsın.

• pişmanlık belki olabilir ancak bu uzun sürmez..

erkekler kızlardan daha farkı bir beyin yapısına sahiptir. o artık dünde kalmış bir anı olacaktır.

eminim şu an flört edecek kız peşindedir. kısaca önündeki maçlara bakacaktır.

0|0
    0|0
    • pişman olur belki ama bunu içinde yaşayacagına eminim şuanda hayatında birinin oldugunada:(

• bak bu pişmanlık geçicidir kim ne derse desin bean erkekleri iyi iblirim. en büyük pişmanlığı seninle eğer yaşamaıysa bir takım cinsellikler onları yaşamadığı içn pişman olacaktır. kısca fırsatı varken seni kullanamadığı için.. Onu unut gitsin kafanı yorma..

• duygularına bağlı biraz duygusallık varsa eğer hepsini hatırlar ve pişmanlık duyar hatta sana geri dönmek için çabalar hayatında başkası olsa bile..

0|0
    0|0
    • duygusal birioldugunu düşünüyorum ve 3 yıl içinde hiç gitmekten ayrılmaktan bahsetmeyen biriydi dedim yaaa kavgalarla ben açtım ayrılık konusunu hep ve sonuç bu oda hatasız degil tabi hataları vardı:(

• tabi vardır hatasız kul olmaz bilirsin ama dediğin gibi duygusallık varsa seni düşünüyodur eski günleri falan hatta eskileri düşününce baya kendinden geçiyodur

• Bende sevdiğimden ayrılmıştım ama bırakıp giden oydu

güzel anılar anılar unutulmuyor her zaman anımsıyorsun

0|0
    0|0
    • aynen bende zemin hazırladım bitmesine ama kavgalarda ayrılalım dedim ama son noktayı koyan oydu

• seni mutlaka düşünür özler bazen gurur yapar bazen hırs yapar 3 yıl çok sey paylasılmıştır kısa bir zaman değil

• başkasını bulursa anında unutur emin olun

0|0
    0|0
    • buldugunu biliyorum

ama benim gibi olamayacagınıda

• zaten bende genel olrak dile getirdim

:)

• pardon o zaman :)

• ayrılma sebebniz neydi bbunu bilmeden yorum yapmak zor

0|0
    0|0
    • üst tarafta anlattım ben kavga ettikçe hep ayrılıktan bahsettim ama ayrılmadık sadece senin aklında ayrılık var dedi ben böle bişey diyoemuyum falan dedi bedduada ettim o sinirle onu yapmamalıydım zamanla bunlar birikti kendisinde ve aldı başşını gitti sanırım başkasını bulduda gitti bide başkası oldugu halde ben senin gibi kimseyi sevemem senin yerin ayrı demeyi ihmal etmedi :)

• he o zaman farklı bak sen özür dilediysen falan o bahaneler bulmuş ayrılmak için ileride sevgiisiz kalırsa döner sana artık sende unutmaya bak daha iyisini bulursun :) diğeri ile ilişkisi kötüye gitmeye başladığı zaman atar sana mesaj böle bir ilişki ister misin

• tabikide hayır sadece şunu anlasın hani benim yerim ayrıymış yaaa mutlu olamasın ve beni arasın o zaman oo yaptıklarını burnundan getirmeyi bekliyorum son gülen iyi gülermiş bekliyorum :):):) yoksa bayılmıyorum onaaaa gez toz gel yok öyle bir dünyaaa

• Karakterine bağlı umursamayan biriyse çok zor

0|0
    0|0
  • 1 ay sonra hiçbirşeyden eser kalmaz. koy g...tne... !

0|0
    0|0
  • Duyabilir de duymayabilir de. Bu nasıl ayrıldığınıza bağlı. Ne mühendisisiniz?

0|0
    0|0
  • hemen anlamıyoruz biraz zaman geçmesi lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bizde senin durumdaydık agzıma geleni saydım(hakaret etmem) bu ilişki bitmez dedi.Boşuna ugraşmıycakmışım.Asabiykende tatlı oluyormusum. tekrar asık oldum.

0|0
    0|0
    • bende hakaret etmem ama beddua ettim o an oda aynı şeyi söledi ama bitirmeye geldiginde bunları önüne bahane olarak sermesin dikkat et derim :)

• hakaretide yedik deli falan :) olay şu giderken ben kimseyi sevemem senin yerin ayrı yalanını yedim ben o yedim sansın pişman olucagını biliyorum çünkü hiç kimse benim kadar çekmez onu benim kadarda sevmez tükürdügünü yalar mı bilmem ama gelsin ve o içimde kalan söyleyemedigim tüm lafları söyleyeyim ama adım gibi biliyorum bunları söyleyecegimi bildigi için dönecegi varsada dönmez :) maksat pişman oldugunu göremek

• :Dİnsallah içini dökersin de rahatlarsın:)Bi kıza bu yapılmamalı :D

Yükleniyor...