ONUN CANINI YAKMAK İSTİYORUM YARDIM EDİN

Arkadaşlar sevgilimle ayrılmıştık falan 1 ay oluyor bu bir ay içerisinde bissürü kızla flört etti bundan 2 gün öncede bana mesaj attı facebook ekle diye bende ekledim işte naber falan yazdı konuştuk sonra ben bir gün sonra buna niye seni eklememi istedin merak ettim dedim amacını öğrenmek için işte cevap vermedi..yani gerçekten amacı ne ? ayrıcak endimi kullanılmış gibi hissediyorum ondan intikam almak istiyorum yardım edin..

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• evet kullanmış hatta mümkün olursa tekrar kullanıcak böyle durumlarda intikam zor ama sevgili olunca sonu böyle oluyo genelde siznle alakalı değil ya erkek sıkılıyor ya kız sonra da bahane ile ayrılıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• seni taktıgı yok diğerlerini kullandıgı gibi senide kullanmak istiyo sonra ayrılır baskalarıyla flort eder yine

0|0
    0|0
  • ilk önce herkese açık ilişki yap onu da sil faceden sonra mesaj atacaktır sana de ona sevgilim kızıyor by sadece bu kadar yaz . Dediklerimi yap sonra bul beni daha da da acıtacaz canını

0|0
    0|0
  • onun canını yakacağım derken sakın gıcık uğruna alel acele biriyle çıkma..

kendine yazık edersin. ona vereceğin en güzel nispet tüm ilişkilerini kez onu görme..

0|0
    0|0
  • her halinle mutlu ol güzel görün bir arkadaş edin en güzel acı çektirmek bu olur emin ol yaşadım ve biliyorum

0|0
    0|0
  • ıyyy valla en korkunç kız modeli intikamcılar ayrıldıysa ayrıldı napcan erkekmi yok baska ne intikam alıyon sanki

0|0
    0|0
  • Salak gibi biriyle çıkma da

0|0
    0|0
  • bardayım kucaklardayım diye mesaj at

0|0
    0|0
  • nasıl bir şekilde intikam almak istediğine bağlı

0|0
    0|0
  • Ne yapacan canını yakıp, boşver hayatına bak.

0|0
    0|0
  • baska bırıyle cıkmaya basladıgını sole bu ona yeterlı gelır :)

0|0
    0|0
  • rahat bir şeyler giy sonra beraber resim çektirip ona yollarız :)

0|0
    0|0
  • kadınlar vazgeçmeli artık ben erkek için tek olmalıyım düşüncesinden.biz tek kadınla olamayız doğamıza aykırı bu

0|0
    2|0
  • boşta kalmış sana gelmiş hiç uğraşma istesende canını yakamasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Canım kusura bakma ama biraz kullanılıyo gibi oluyorsun yani.Bana kalırsa hemen face'den sil bir kere.. Ve intikam almak istiyorsan o ne kadar mesaj atsa da ya da faceden eklese falan reddet umursama karşılaşınca sıradan biriymiş gibi davran biraz kendime bak stil değiştir farklılık seninde moralini düzeltir hatta belki intikamdan bile vazgeçersin çünkü intikam almak istemen de ona değer verdiğini gösterir erkekler ne kadar sonrada olsa eski sevgililerine bir kere mesaj atarlar ya da ararlar ve bir aradan sonra buluşursun konuşmak falan isterse eğer sana dönmek falan isterse reddedersin yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...