Evlilik Programlari hakkında ne düşünüyorsunuz?

bi kaç sene önce esra erol'a hasta bir insandım...

şimdi düşünüyorum oraya gelenler nasıl insanlar ya.. hani sırf evlilik için gelseler amena ama yok evi olsun yok arabası olsun..

benim için onlar dışarda fu... yapan kadınlar gibi ' kendini satmak değil mi bu arkadaş?

ben almanyada yaşıyorum ömrüm billah türkiye deki kadınlar kadar para delisi kocasını enayilemeyi delisi olan insan görmedim ayıp günah ya ' ben iyi niyetli olan erkeklere acıyorum...' bu devirde zor yuva kurmak..paran yoksa insandan şayanda yok..

üstelik bukadar para delisi olan kadına siz çalışıyormusunuz denildinde 'evimin kadını olçam 'demeleri yokmu..rezalet..

haksizmiyim.. yoksa sizce o kadınlarıda anlamak mı lazım ?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• o kadinlari asla anlamam ben..

ordaki bir kadinida karim asla yapmam!

zaten ne oldugu belirli olmayan insanlar bence onlar.. yoksa genc yastaki bayanlar niye erkek bulamasin? hadi yaslilari anlarim bir sekilde ama genc olanlari asla anlamam!

her boku ye git ordan evlen bence mantigi bu baska bisey degil..

sacma sapan bir programm bence gereksiz!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Evlilikde önce karaktere insanlığa sonra yakışıklılığa para pula bakılmalı bence de haklısın ama eşinden maddi beklentileri olanları ya da evleneceği adamın hayatını garanti etmiş olmasını bekleyen kadınlarla da fuhuş yapanları aynı kefeye koyma

Her insanını evlilkte bir takım beklentileri olabilir paragöz olmak bana göre de yanlış ama işine gelmeyen evlenmesin kadınlar en azından dürüst davranıyor beklentilerini söylüyor

Zaten evlilik programları başlı başına tartışılması gereken bir olgu gerçekten evlenip mutlu olanlarda varmış ama bana pek güvenilir gelmiyor

0|0
    0|0
    • Ya mutlu olsunlar tabi ALLAH HEKEZI MUTLU ETSIN..

BENIM LAFIM PARA DELISI OLANLARA.

• Paragöz de olsalar fuhuş yapan kadınlarla bir tutmamak lazım :))

• Haklısın resmiyet altında o... olmak isteyenler benim gözümde de. Arada bir can sıkıntısından bakıyordum karıya baksan iki kelimeyi bir araya getirip konuşamıyor. Ama iki lafından birisi beni taşıyabilecek yanıma yakışacak. Senin neyini taşıyacak? Üniversite mezunu, master, doktora mı yaptın da kendine denk arıyorsun? Kimseyi de yakıştırmıyorlar kendilerine...

0|0
    0|0
  • Ruh ikizim Songül Karlıya laf yok fkjldgjk

0|0
    0|0
  • onlara kendini satmak demeyelim ayıp ve yanlış olur ama orda evlenmeye çalışmanın da yanlış olduğu aşikar

0|0
    0|0
    • Tamam o biraz ayip oldu ama onlardan farklari yok aslinda..neyse..

• ama dışarda bedenlerini satıyorlar ve burda sadece bir erkekle evlenecekler tabi sonuç olarak doğru değil reyting için yapıldığını herkes biliyor ama ev hanımları ve adamlarınn karakterlerini merak edenler izliyor tabi bazı bakkallar da

• ben o tür programları samimi bulmuyorum. Zaten oraya çıkan kadının da erkeğinde sıkıntıları olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Sevgi saygı ve anlayış bir evliliği ayakta tutan sütunlardır. Bu programlara gelince : rating uğruna ne yaptığını bilmeyen zavallı insanlar şeklinde özetleyebilirim

0|0
    0|0
  • Görücü usulü evliliğe daha olumlu bakıyorum. Hani beşik kertmesi bile daha samimi geliyor bana.

0|0
    0|0
  • oraya çıkıp söylediğin tarzda konuşan insanları dev kıyma makinasına atıp parçaları dahi yok olana kadar gebertmek istiyorum :D

0|0
    0|0
  • Maddiyat olmazsa olmaz gayet normal bir istek ama tabi arada cosanlar var onlar baska ben bu sekilde hayat arkadasi bulunacagina inanmiyorum insanlar sahte.. Sonuc olarak nefret ettigim programlarin basini cekiyo...

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmamak lazım , iyi niyetli kızlarda vardır illaki ama dediğiniz gibi kuruş kuruş hesap yapıyor belli bir yaşa gelmiş insanlar hep.duyguların yerini maddiyat almış..konuya hassasiyetin süper...

0|0
    0|0
    • Konuya hassasiyetin super ?

• devrik bir cümle oldu , anlatmak istediğim bu konudaki düşüncelerin önemli , düşünceli bir kızsın ..

• Sen sanki evlencen fukaranın cahilin biriyle.

0|0
    0|0
    • Benim askimin isi var gücü var..ama gözüm villa larda evlerde arabalarda degil :) beraber calisip beraber aliriz :**

• işi gücü olmasa serserinin teki olsa ilgilenmezdin. nereden baktığına göre herkes maddiyatçıdır ki doğalı da budur. aşkım çok seviyorum hadi evlenelim nefesimiz koksun atm de uyuruz. yok böyle bir dünya. senin için işi olması yeterlidir benim için belki villa bile yetersiz . yargılamamak lazım

• ABICIM MADDIYAT ONEMLI TABI..AMA HERSEY MADDIYAT DEGIL KI YA..

Onu bunu bilmem BEN ask demek paylasmak demek..

Gün gelir en pahali yerde yemek yersiniz gün gelir en ucuz yerde yersininiz.. Önemli olan o insani gercekten sevip saymak.. bana sevgilimle her yer PARIS.. :* ;-)

• vay arkadaş tvler bile pvenglik yapıyor

0|0
    0|0
  • şu lanet olası programlar!

0|0
    0|0
  • her tv organizasyonu gibi amacını dışına çıktı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gözleri doymak bilmiyor yetinmeyi bilmeyen kadınlar var efendi,usturuplu erkekler geliyor yok evin var mı yatın var mı diyorlar adamlığın var mı bana bir ömür eş olurmusun demek yerine

1|0
    0|0
  • Haklısınız ama onları da anlamak lazım... Bir de 2,5 aydır izlemiyorum o tarz programları öyle mutluyum ki tavsiye ederim...

0|0
    0|0
  • Oylede Turk kadinlari boyle yapan Turk erkegidir..simartmasinlar okadar..

Bende sasiorum dogrusu..yani bizler bakiozki bir erkege muhtac olmayalim..kendi ayaklarimizin uzerine durabilelim..Turkiyedekiler hep bana hep bana diorlar..

Turkiyedeki erkeklerde kabullenior ama bu durumu..kendi suclari

0|0
    0|0
Yükleniyor...