Çok paranız olsa ilk alacağınız ya da yapacağınız şey ne olurdu?

Arkadaşlar bir anda çok zengin oldunuz ya da elinize iyi bir para geçti. İlk alacağınız ya da yapacağınız şey ne olurdu...

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• ihtiyacı olanlara maddiyat yüzünden hayatı alt üst olmuş insanlara karınını doyuramayacak kadar kötü durumda olanlara tedavi olmak isteyip maddi imkansızlıklardan olamayanlar a yardım ederdim. çok lüks bir restaurant açıp çok iyi bir reklamla iyi bir gelir elde etmesini sağlar buradan gelen parayla gizlice ama çok güzel yemekler yapan ve ihtiyacı olan herkese karşılıksız hizmet eden bir restaurant daha açardım imkanı olup aç olanları göremeyenlerin paralarıyla o göremedikleri insanların karınlarını doyururdum.

2|1
    0|0
    • beni tatile göturmez misin? :)

• inşallah amin. Allah kimseyi darda bırakmasın

Kızlar Ne Diyor 5

• Sevdiğim konser için VIP bölümünü komple alıp 3-5 arkadaş gidip eğlenip çoşmak şuan en çok istediğim bu :D

0|1
    0|0
  • alışveriş <3

0|1
    0|0
  • bi oda dolusu jelibon :))

0|2
    0|1
  • Boşuna hayal kurmayalım gerçekleşmeyecek zaten :D

0|0
    0|1
  • arabaaaaa tabikide ♥

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• çok zengin olsam dünyayı gezerdim her yere giderdim birşey almama gerek yok zenginim nasıl olsa.sonradan görmüşler gibi zengin olmaz benden :D

0|1
    0|0
  • Merhaba muhterem;

Gider çeşme yaptırırdım Kızılay'a...

Ulan arkadaş bu ne boktan iştir; koskoca Ankara'nın ortasında çeşme yok. Sıcakta yüzünü gözünü yıkasın millet çeşme koyun da.

Ankara Belediye Başkanlığına aday oluyorum; oy verenleri görelim

1|1
    0|2
  • evden taksiyle çıkar porsche ile dönerim

0|1
    0|0
  • istifa eder eve gider ve uyurum sonra bida uyurum sonra bida uyurum

0|1
    0|0
  • apartman alırım güzel bir semtten bütün daireleri kiraya bağlarım birde 3-4 tane uzun seyahat otobüsü alir ünlü şirketlere veririm her birini :D gelen paraya bak la ay sonu :O

0|1
    0|0
  • Yalı alırdım

0|1
    0|0
  • Senaryomu Hayata geçirirdim

0|1
    0|0
  • sevdigim kadini kacirmak abdye yerlesmek :D

0|1
    0|0
  • İSTİFA EDERİM İLK İŞ :)))