Sevgilinizin yanında karnınız guruldasa?

Sabah uyandığımda karnım guruldadı aklıma geldi. Eski sevgilimle genelde okul ya da dersane çıkışlarımda bulusurduk. Doğal olarak bende acıkmış olurdum. Yanında karnım guruldardı oda gülüp elini karnıma koyardı acıktın mı diye. Tabi ben hep rezil olduğumu düşünürdüm :D Böyle bir durumda naparsınız.? ya da sevgilinizin guruldasa ne hissedersiniz?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• git biseyler ye derdim acikmisin belli benimi bekledin ben ismarlayim diye derdim :D

hahaa

kendi ellerimle biseyler hazirlatip kendi ellerimle yedirirdim herhalde

en kötü ihtimal pizza söylerdim ahhaa

0|0
    0|0
    • Bu kadar romantık olamıyordu malesef. Gel bişey yiyelm diyodu ebnde hayır dıyodum kapanıyodu konu :)

• belki sonraki romantik olur umudunu kaybetme :)

hersey gönlünce olur insallah

• Amin.

Erkekler Ne Diyor 6

• bence sana dokunmak için bahane arıyormuş her gurulduğunda elini karnına koymuş anladın sen :)

0|0
    0|0
    • Töbe töbe. :)

• gerçekler acıdır güzelim sen ne kadar töbe töbe desen de, sprite reklamı vardı izledin mi bilmem bir izle sprite'tan acımasız gerçekler erkekler ve kadınlar arkadaş olmazz diye yaz you tube ye de izle acmasız gerçekleri gör :D

• İzlemiştim :) Haklsın ne diim :)

• eski sevgilinin yaptiğini yapardım sanırım :D

acıkmışmı benim aşkım gel şurda birşeyler atıştıralım derdim yani klasik ::D

0|0
    0|0
  • Onu bişeyler yemeye davet ederdim her seferinde:)

0|0
    0|0
  • Olabilir, insan hali.. Hem onun karnı hiç mi guruldamıyor?

0|0
    0|0
    • Benim yanımda guruldamıyordu. Pislik evden geliyo tabi tok ne anlar açın halinden. :)

• her seferinde olursa fakir lan bu kız ac gelio bana bişeyler ısmarlasın die*git evinde ye derdim :D:D

0|0
    0|0
    • Ama okul çıkışları oluyo doğal olarak acıkıyorum :) Ayrıca ona hiç bişey ısmarlatmadım bugüne kadar sırf masraf olmayım dıye su isterdim hep. O zorla kola filan alırdı. Gerçi keşke masraf olsaymısım ona kıymet bilinmiyo böyle onu düşününce.

• boş ver sen bu işi beceremiceksin anlaşılan :))

• :) :)

• Çok hoşuma giderdi ya gülümserdim Kalk hadi kahvaltı yapmaya gidiyoruz derdim ne olcak ınsanlık halı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben o ses cikarken yuksek sesle konusr hareket ederdim ki ses gitmesin ahaha

1|0
    0|0
Yükleniyor...