Jose Mourinho Real Madrid'te başarısız mı oldu sizce?

bana kalırsa başarısız olmadı tamamen şans diyorum benim açımdan sizlerdemi benle hem fikirsiniz ?

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Real Madrid Dünyanın en iyi Teknik adamını göndererek çok büyük hata yaptı sadece Şampiyonlar liginde istediği seviyeye getiremedi takımı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• gecen sezon başarısızdı ama genel manada başarılı diyebiliriz

0|0
    0|0
  • casilcas gibi kulübün altyapısından etişmiş yıllardın oynuyan bir oyuncuyu yedek bıraktı. ronaldo gibi, yıldızların olduğu bir takımda yıldızlara çalışamadı o yüzden gönderildi yoksa başarısız olduğundan değil. başarısız değildi ama başarılı olduğuda pek söylenemez.

0|0
    0|0
  • bize göre başarılı oldu ama real Madrid kulübün ün hedefleri çok büyük 1 yıl şampiyonlar ligi kupasını alamadıkları zaman başarısız bir sezon geçirdiklerini varsayıyorlar ..bizde yarı finale çıktığımız zaman çok başarılı bir sezon geçirdiğimizi zannederiz aradaki fark ta bu tam olarak

0|0
    0|0
  • ben onu geçtimde bu nasıl bir nick böyle ya :D bence başarısız sayılmaz ama çok başarılı olduğunuda söyleyemem özellikle son sene villanoca barçanın başındayken şampiyon olması gerekirdi ama çok kötü bir sezon geçirdiler ligde bana göre

0|0
    0|0
  • görün bakın bu sezon chealse de neler yapacak jose

0|0
    0|0
  • o kadroya göre başarısız sayılır

0|0
    0|0
  • Başarısız değildi başarılı da değildi ama başarılı olabilirdi..

0|0
    0|0
  • genel anlamda bakacak olursak son sene harici gayet iyiydi. son sezondada barcaya hiç ezilmediler barcayı yenecek taktigi mou buldu sonucta ondan dolayı basarılı bence bide dünyanın en iyi teknik adamı:

0|0
    0|0
  • oyuncularla çok zıt düştü, yapmak istediğini istediğini takım içerisinde uygulayamadı

Cut.

0|0
    0|0
  • Başarılı olamadığı kesin ;)

0|0
    0|0
  • Bence basarmak icin inanmadi takimlari hafife aldi intere sampiyonlu yasatti kadrosu cok iyi realde niye yapamadi gs yi hafife aldi 2dakikada 2gol yedi cok basarisizbence

0|0
    0|0
  • real madridi tutan biri olarak cevapliyorum..

evet maf etti..

yakismadi bu joseye

0|0
    0|0
  • yani o kadar yıldız varken öne çıkaramadı reali

0|0
    0|0
  • Kesinlikle başarısız oldu.

0|0
    0|0
  • kısmen

0|0
    0|0
  • net başarısız oldu

0|0
    0|0
  • Onu bunu bırak da 18-24 yaş aralığı için mou azıcık büyük değil mi:)

0|0
    0|0
  • Elbette başarısız oldu o kadroyla o bütceyle hiçbir kulvarda kupa kazanamadı.

0|0
    0|0
  • başarısız olmadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• jose karizmatik adam yıllardır beğenirim:))gitmeden önceki yıl başarılı olduğu söylenemez,ama ronaldoyla arası limoniydi.adam genel manada iyi,başarılı diyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır bir sezona göre yorum yapılmamalı ..

Adam bildiğin efsane .. Başarısız olmadı

Chelsea de çok iyi işler yapcak bu sezon

0|1
    0|0
  • O herifin karizmasına biterim!

0|0
    0|0
  • Bence gayet iyiydi?

0|0
    0|0
  • BAŞARISIZ <33

0|0