Bölüm Okuyan Arkdaslar Bakarmısınız ??

Ya arkadaslar ben ea ogrencısıyım ama Tarih çok sevıyorum ve ben tarıh bolumu yazmak ıstıyorum ya da Edebıyat bolumu de yazabılırım sızce bölüm okumak kötümü milletin agzında bır ıssız kalırsın lafı almıs gıdıyor torba degılkı buzesın sızlerın yorumunu beklıyorum...

Güncellemeler:
Eğer Bölüm olamzsa Ardahan Üniversitesi Esit Agırlık programcılıgı yazacam :)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Doğrudan bölüm okumak ülkemizde garip karşılanıyor nedense ancak işsiz kalmazsın. Öğretmen olabilirsin ya da okulu bırakmayıp akademisyen olabilirsin. Ek olarak gideceğin okul iyi bir okulda, büyük firmalarda da çalışabilirsin. Pek çok firma işletme, ekonomi gibi bölümlere ek olarak edebiyat, tarih gibi bölümlerden de alım yapabiliyor (tabii ki gelecekte MBA desteği iyi olur), çünkü amaçları çalışacak ve bir şey öğrenebilecek adam bulmak. Şahsen tarihi iyi buluyorum ve akademisyenlik de iyi bir hedef.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• öğretmenlikler kapandığı için bölümlerin önünün açılacağını söylediler bana da.ama gönülden istemeyince olmuyor tabi.hoca o kadar ısrar etti açıkta kalma fen-edebiyat yaz diye ben yazmayacağım.hayalinde ne varsa onun yolunda git bence.kimseyi dinleme.

0|0
    0|0
  • Neden işsiz kalasın ki? Yalan onlar. Öğretmene herzman iş var.her yıl milyonlarcaçocuk okula baslıyor. Sen bu bölğmleri yazarsan büyük ihtimalle öğretmen olacaksın. Bu ülkenın öğretmene gelişmeye ihtiyacı var. Yaz bence bende yazdım

0|0
    0|0
    • Bölüm 6 ay formasyon okuyon dırek ogretmen olmuyorsun sonra ogretmen olabılrısın

• Bu ülkenin öğretmene ihtiyacı var, ama sağ olsun devlet öğretmeni 3 sınava sokuyor. Ve alması gerektiğinden çok daha az öğretmen alıyor. Açığı da yaklaşık 1000 liraya çalıştırdığı ücretli öğretmen alımıyla kapatıyor. Yazın maaş yok tabi.

Erkekler Ne Diyor 4

• sen nasıl mutlu olacaksan öyle davran bizim insanlarımızın aklı fikri parada pulda maddiyatçılıkta olduğu için herkesi kendileri gibi görüyorlar.mutlu olmadıktan sevmediğin bir mesleği yaptığın zaman paranın ne önemi kalırki?

0|0
    0|0
  • bölumu bitirrsin kpssde şansını denersn yuksek alrsan atanırsn koç.Olmadı erkeksin polislige başvur 4 yılı bitirenler polislige giriyor genelde. Oda olmadı askeriyede subay felan ol kovala bişileri

0|0
    0|0
    • Aynen bende oyle dusunuyorum ıste mılletın cenesı adamın kafasını s*kiyor :)

• Milletın çenesine göre olsaydı bu işler...:D Benım edebiyat okuypta ögretmen olan arkadşmda var tarih okuyup polis olan arkadşlarımda var: illa bir halt olcan yani:D

• Ben bölüm okudum. (Edebiyat) Şimdi geriye dönsem, yeminle üstüne para versen, asla tekrar okumam. İşletme, oku kamu oku çok daha iyi. Okurken de daha kolay. İş bulmak da (bölüme göre) çok daha kolay.

0|0
    0|0
    • Hmm anladım pekı nesı zor ya kpss den bıse yapamıyormusun memur olma gıbı bır sansın yokmu ?

• Bu arada, KPSS'de tarih çok belirleyici bir derstir. KPSS kursu veren dershanelerde, iyi bir tarihçi isen rahatlıkla iş bulabilirsin. Ama Türkçe öğretmeni yine bir işe yaramıyor. Çünkü Matematikçi bile hiç çalışmadan Türkçe'den bir şeyler yapabiliyor.

• Yorumun için Tesekkurler

• Kendini iyi geliştirirsen bu alanlarda havada kaparlar ha bide tarih yerine edebiyatı tavsiye ederim:)

Tabi yine de sen bilirsin...

0|0
    0|0
    • Tarihim iyidir bıde ben tarıh hep merak etmısımdır edebıyat hıc sevmem :)

• Tarihde yükseklisans yapan bir arkadaşım var adamın her günü benim sınav günüm gibi geçiyor :) ha bide 4 5 tane dil biliyor:))

Yükleniyor...