Kadınların üst giysilerindeki incelik

Artık neden çok ince kumaştan yapılıyor? Neredeyse tüm üst giysileri transparan ve içini gösteriyor. Dün satıcıya sordum, e bunaltıcı sıcaklardan beyefendi dedi. E dedim içi mi görünecek böyle? içine body giyer beyefendi dedi. E içine body giyilecekse neden ince yapıp sıcaktan bunaldıklarını düşünüyorsunuz? Bence tek mantıklı açıklaması malzemeden çalmak.

Siz, içini gösteren tişörtlerin altına birşey giyiyor musunuz yoksa sütyenin belli olması önemli değil mi? Erkekler için sorun değil bence.

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Olay malzemeden çalmak değil arkadaşım, gençleri moda adı altında yavaş yavaş açmak.

2|3
    0|1
    • Mini şort bu sene modaymış ya bu stratejilerden biri dimi? Nereye gidiyor bu sektör.

• mantıklı..

• Katılıyorum sana, bence de sebep bu..

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu sıralar moda sıcaktan felan değil aslında. Ayrıca o tarz bluzların altına badi ya da südyen değil bistüyer giyilir.

0|1
    0|0
  • Erkek de bayan da içini belli etmesin Allah aşkına ya. geçen gün bir kız gördüm çok kiloluydu,belli ki tişörtün içine bişey giymemiş,tişört de dapdar,herkes ona bakıyodu. Hiç güzel bir durum değil,insan dikkat çekmek istiyosa farklı şekilde de dikkat çekebilir. mutlaka millete tüm vücut hatlarını göstermek gerekmez.

0|1
    0|0
  • bende o günü sırtı ful transparan thsirt giymiş bir kz gördüm içine badide giymemiş içi sırtı gözüküyodu bikeresindede beyaz transparan giymiş yaşlı kadın gördüm yanında bide kocası vardı amk kadının beyaz sütyeni gözüküyodu içinde :)))

0|1
    0|0
    • Bide siyah sütyen giyenler var bunların içine. Resmen ifşa ediyor içini.

• giydiği transparan ne renkse o renkte çok kısa bistüyer giyilebilir. belki.

0|1
    0|0
  • Aynen bende yazın zor buluyorum öyle tişörtler hep tramsparan

Üstler var görende hristiyan. Bi ilkede yasıyoruz sanacaksa müslümanız sonuçta fazla öyle giyinmek beni rahatsız ediyor

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Kadınlar daha iyisini bilir biz bilmeyiz. en güzelide kış aylarında giydikleri kazaklar omuzu açık olanlar varya.

0|2
    0|0
  • haklısın dostum sütyenine kadar görünüyo bu kadarda olmaması lazım inan biz erkekler bu konularda daha utangacız, hayır sütyen giymeyi diyelimki unuttu bir hanım kızımız, ondan sonra çık işin içinden çıkabilirsen :))

0|1
    0|0
    • :) aynen. Aslında çok tahrik edici ve her markalar giderek öyle yapmaya başladı.

• malesef bilerek böyle elbiseler çıkartıyorlar, belki giren başka bişey bulamadıgı için böyle şeyler alıyo, moda adı altında insanları ya da kadınları daha çok teşhir ediyorlar, ve çok garip ve malesef üzücüdürki insanlar buna alışmaya başladı

• seni bu site dışında yani eskiden beri tanıyorum. sen sapık herifin tekisin.

0|0
    0|0
    • Hoşgeldin harun abi.

• Merak ettim la kimsin? :)

• bu site daha yokken tanıyodum seni. formspring falan derim yeter çok bile dedim :)

• dün bir tane kız gördüm. Beyaz t shirt giymiş teninin rengi sütyeni herşeyi bariz ortada. bu nasıl iş anlamadım. Millet yarı çıplak

0|1
    0|0
Yükleniyor...