Ayağı çirkin bir kıza bakışınız değişir mi?

Biriyle tanışmıştım Odasında kendi başına oturduğunda bile çorabını çıkarmıyormuş. Hatta sadece duş alırken falan çıkarıyormuş. O derece kendi ayaklarına bakamıyor. bir fırsatını bulup gördüm ve "Hobbit ayağı bu" dedim içimden nedense:(( şekli baya tuhaf geldi gözüme, hatta çorapsız gezmemesine hak verdim :/

Bir kızın ayak şekli sizin için önemli mi?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• hmm biliyorum böyle bir kişiyi.ama sonuçta bu kendi elinde olan bir şey değil.gerçekten sevgi duyan bir insan için de görmezden gelinecek bir durum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayatımda böyle bir ayak modeli duymadım merak ettim şimdi. Bu arada bütün erkeklerin ayağı bebek mezarı gibi. Ayağa dikkat edecek olsak erkeklerden hoşlanmazdık.

0|1
    0|1
    • İçinde "bütün erkekler/kızlar" olan her genellemeye de ben karşıyım :)

• Gerçekten seven insan o ayağı görmez problem de etmez. Ayağa falan bakmam ben umursamam böyle şeyleri.

0|0
    0|0
  • Soruya bak ya, Allahim akil fikir versin.

0|0
    0|1
    • sorumu gayet güzel buluyorum. Ayak fotoğrafı olan birinden daha iyi bir cevap beklerdim :/

• Ayagi cirkin diye, kizi birakmayi dusunuyor gibi konustunda.

Sacma buldum.

• taila bana sorduğun sorunun aynısını bende sana sorsam

• ya ne saçma insanlar nasıl hastalıklarla mücadele ediyor neden görünüş bu kadar önemlidir ki ayak öyle ya da böyle Allah öyle olmasını istemiş ''O'' herkesi özenerek yaratmıştır şüphesiz yaradılanı yaradandan ötürü sev.

0|0
    0|1
  • Allah yaratmış çirkin ayak mı olur tövbe tövbe

0|0
    0|0
    • her şeyin çirkini olur ki, Allah çirkinleri de yaratmış. Tabi o şekle bakıp değerlendirmez onu biz yapıyoruz işte burda

• Ayak yapma bize.

0|1
    0|0
  • Ayaklarım amcamın oğluna benziyor. Pucca styla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ayak fetişim yok pek sorun olmaz herhalde baktık olmadı hep çorapla gezer :D

0|1
    0|0
  • ayak fetişistleri için dünyanın en çirkin kızıdır o

0|1
    0|0
  • Allah Yarattı Derim ..

0|1
    0|0
  • yok artık ben düşünmem öyle şey

0|0
    0|0
  • değişmez neden değişsin ayaktan karakter analizimi yapıcaz

0|0
    0|0
  • ayak değil de bacak önemli be kardo :))

0|0
    0|0
    • ben de onu diyorum bacak güzel ayağa bir bakıyosun öyle tuhaf ki afallıyorsun unutuyosun bacağı falan

• lanet olsun dostum ayrıl o kızdan :D

• "Ayakları kibirli =)"

Bilbo baggins

0|0
    0|0
Yükleniyor...