Siz ikinci olmayı veya kalbini kazanmayı bekler misiniz?

Diyelim mi birinden çok hoşlandınız aşık olduğunuz ama o insan başkasıyla evlendi. Yıllarca hiç aklınızdan çıkmadı. Bir gün tesadüfen karşılaştınız. Aranızda bir yakınlık oldu. Duydunuz ki mutsuz boşanmak istiyor. Naparsınız savaşınız başlar mı?

Veyahutta birinden hoşlandınız sevgilisi var. Duydunuz ki ayrılmış. Ama halen izleri var. Ama ona geri dönemez. Yeni yol çizecek kendine. Onun için savaşırmısınız? Kısacası evvelinde birisini çok sevmiş birinin kalbini kazanmaya çalışırmısınız? Yoksa ilk mi olmak istersiniz?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• aşık olduğum biriyse ilki olup olmamam önemli değildir. onunla birlikte olma fırsatım varsa bunun için uğraşırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• benim ilkim çok şükür ikimiz içinde... fakat dediğin durum kaldırılması zor bir durum ama yinede başa gelen çekiliyor sanırım

0|0
    0|0
  • Ona fark ettirmeden eski işikisinin izlerinin silinmesini beklerim. ancak silindikten sonra bir umudum olabilir.

0|0
    0|0
    • o silerken sende silinmez misin. uzakken bir hayalle yaşıyorsun. belkide kendini avutuyorsun ama beraber olunca eskilerden bahsettikçe sen kaldırabilecekmisin

• Eskilerden bahsetmez, zaten birini*anlamıyla unuttuğun zaman sana hiçbirşey ifade etmiyor ki..

Ayrıldığına göre eninde sonunda herşeyi unutacak. Ama ne kadar sürer bilinmez. Bu dönemde ona baskıcı olmamalısın ve kendiliğinden unutmasını beklemelisin. En derin aşklar bile unutuluyor, emin ol.. Ama onu unuttuktan sonra seni sevecek diye bir keslinlik de yok. Ayrıca sen de bu arada başkasını seversin belki..

• herkesin öncesinde biri vardır daha ilk aşkı olduğum birine denk gelmedim gerçekten değecekse bunu yaparım ama zor iştir çünkü aylarca ondan bahsedecek bunu duymak kötü

0|0
    0|0
    • peki tersini düşün. birinden ayrılmışsın. karşına bir adam çıkıyor. senin eski aşığın. bir gönül yarasısın onun için. gözlerinde aşk var sana bakarken. sende fırtınalı bir aşktan çıkmışsın. sevilmek toparlanmak istiyorsun ama yüreğin yorgun

• bak ben korkarım uzak durmayı seçerim aklıma çok şeyler gelir benim o kişiyi zamanında red etmişsem hiç etkilenmemişimdir sadece iyileştirecek birine ihtiyacım vardır düzeldiğimde yine arkadaş moduna dönebilir olay ve bu ona acı verir diyelimki bende sevmeye başladım kıymetini yeni anladım ama bu seferde eskiyi önüme sürmesinden korkarım yüzlemesinden korkarım bir kadın kabullenebiliyor ama bir erkek kabullenemiyorki kolay kolay geçmişi sürekli öne sürüyorlar

• Ben savaşırım yinede..ilk olmak çokta önemli değil..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Eğer Mutsuz İse Ve Hala Sevior İsek Birbirimizi Onu O Adamın Elinden Alırdım ..

0|0
    0|0
    • Seni sevdiği filan yok. Birini sevmek güvenmek istiyor.

• birbirimizi halen seviyorsak diye bir ifade kullanmışsın. bir kere ben soruda eskiden sevgiliymişsiniz diye bir ifade kullanmadım. kız önceden başkasıyla birlikteymiş. ayrılmış.senle karşılaşıyor. tabi sende eskiden beri bundan hoşlanıyorsun ya da bir gönül yarası. ayrıldığını duyunca kazanmaya çalışırmısın. yeşilçam filmine çevirme olayı. başlık parası biriktirmeye gittimde babası muhtarın oğluna vermiş olayı değil bu

• Sakin Ol ..

Yükleniyor...