5 yıldızlı oteller hakkında

arkadşlar 9 gün sonra merter grreen park otelde eğtimimiz var 16 gün sürecek bir eğitim orada fıtness salonları ve kapalı yüzme havuzuda mevcut sizce bu haklardan yararlanabilirmiyiz ben şahsen spor yapmadan duramam

Güncellemeler:
yok arkadşlar eğitiim için gititğimizden dolayı otelde tam bir askeri sistem vardı ve psikoljik baskı mevcuttu ayrıca zaman bile olmıyordu salon gitmeye zor uyuyorduk ders çalışıyordukk sabah 6 da kalkmamız lazımd
Teşekkürler arkadaşlar sizden ricam lütfen soruma tam puan verirmisiniz söz bende sizin sorunuza tam puan vericem :)) biraz geç oldu ama k. bakmayın artık

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Bizde ne oldu bu adamın akıbeti diye meraktan çatlamıştık bilgilendirdiğin çok iyi oldu 21 gündür uyuyamıyordum..

0|1
    1|0
    • hadiii yaaa tühhh o kadar sürmedi ama güzelimm 4 gün durduk anlaşamadık sözleşme falan çok ağırrr

• Firmayı bilmiyorum yahu..Neyse yav kim olduğunu deşifreye gerek yok şimdi :))

• tamam been kocaeli bölgesindendim bir tane bayan vardı hafif dolgun önümdeki sırada oturuyordu

yanındakilier kırşehir,samsun oda ortada konyalı bir bayan vardı

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 7

• bazı otellerin sınırlamaları olabiliyor

0|1
    0|0
  • otelde kalacaksınız girersiniz tabi

0|1
    0|0
  • E hacı yararlandın mı?

0|1
    0|0
  • Bir arkadaşım otelde çalışanların mesai sonrasında istediklerini yapabildiklerini söylemişti herhalde sizde yapabilirsiniz.

0|1
    0|0
  • onlar izin vermesede sen bir yolunu bulur girersin hacı :D

0|1
    0|0
  • Yaralanamazsın ..

0|1
    0|0
  • Otele göre değişiyor ama türkiyedeki otellerinki müşterilerine açık genelde

0|1
    0|0
    • greenpark otel 5 yıldızlı otel

• bi kere yanımızda şortla deniz gözlüğüyle yıldızına güvenip kazakistanda mı ne elde kalmıştık öyle ayrı ücretliymiş sanki ütü yaptırıyon

• inşallah şu fıtness salonundan yararlanayımdaa

Yükleniyor...