Kırdığınız kalplerden pişman olur musunuz?

Çocukluğunuzda yaptığınız(lise de dahil) bazı hatalrınızı, kırdığınız kalpleri, geçtiğiniz dalgaları hatırlayıp pişmanlık duyar mısınız? Bunun yaşla ve olgunlukla bir alakası var mı?

0|0
22|29

En İyi Erkek Görüşü

• haksız yere kalbini kırdığım üzdüğüm kişiler varsa kesinlikle pişmanlık duyarım bu sürec o hatayı yaptıktan 5-10 dakika sonra zihnimde canlanır doğruluk payını görürüm . bu yüzden karşımdaki ile konuşurken kalbini kırmamaya dikkat ederim . Tabi ki insan olanlara .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• kolay kolay olmam cunku bos yere hıc bır ınsanı kırmam. Kırmıssam da cok gecmeden suclu ısem gonlunu alırım. Tabi ki de var ergenlık donemınde nıye bagırdıgın felan bıle bellı degıl ama bence daha cok karakterle ve kulturle alakali.

1|0
    0|0
  • ben kimseyle dalga geçmem ki

gönülde kırmam

kırarsam bile gönlünü alırım.

ama benı kıranı ben zikerim.

1|0
    0|0
  • hiç unutmam bir kere sebepsiz yere komsunun kızını dövmüştüm küçükken,o da benle yasıttı ama cok sessiz cok mazlum bir kızdı,ben ona vururken nolur vurma ben sana naptım ki sadece geçiyodum burdan diyişi ve benim o* cocugu gibi sırıtısım hala utancımdan yerin dibine sokar beni

1|0
    0|0
  • Kızın birine çok büyük ayıp etmiştim , düşününce "ulan ne hayvanlık yapmışsın , sana yapsalar neler yapardın karşı tarafa" demiştim kendi kendime , kaç kere özür dilemeyi düşündüm ama ona bile yüzbulamamıştım o derece kötüydü :/.

1|0
    0|0
    • özür dilesen belki kız mutlu olurdu. O kadar kötü bir şey yaptıysan kalbini kırmış olmalısın

• anlıyorum. aslaa yasamak istemediğim durum. Gerçektende o kızı düşününce üzülmemek elde değil... Ona değer verecek birileride vardır bu hayatta ama sen onun kalbini kırmışsın. Keşke hoşlanmıyorsn hiç çıkmasaydın. Onunlayken başkasını sevdin, ve onu yüzüstü bıraktın.

• Lise - Ergenlik üst üste gelince kötü bir sonuç çıktı ortaya işte :/

• cok cok cok nadirde olsa evet ama hak etmeyenin kalbini kirmam.

1|0
    0|0
  • birinin kalbini kırmışsam hak etmiştir, hak etmişse haklıyımdır...haklı olduğum şeyler için de pişmanlık duymam...

1|0
    0|0
  • yaşla yok olgunlukla var

1|0
    0|0
  • Burda bir bayanın kalbini kırdım o yazınca üzüldüm gerçektende :/ keşke yazmasaydım

1|0
    0|0
  • Tamamen Vijdanla İlgili Bir Konu ..

1|0
    0|0
  • Hata falan neyse de kalbi kırıp es geçmek koyardı bana

1|0
    0|0
  • çok şey yaptım hiçte pişman olmadım... keşke daha çok yapsaydım ...

1|0
    0|0
  • Genelde fiziksel hatalarım canımı sıkar lisede bana değer veren bir kaç insana tokat atmışlığım var hala acısı içimde geçen gün kedime tekme atmıştım oda içimde ama fena faça çekti ödeştik onla :)

1|0
    1|0
  • kırdıysam haketmiştirr , pişman olmam :))

2|0
    0|0
  • Pişmanım, var.

.

1|0
    0|0
  • allaha şükür kimseyi kırmadım kıramıyorum da zaten..

1|0
    0|0
  • kalp kırmamak için elimden geleni yaparım

1|0
    0|0
  • e tabi kii

1|0
    0|0
  • Yani olurum neden kırdığıma bağlı

1|0
    0|0
  • Evet kırdım ve üzgünüm bundan dolayı ama napim haketmişti:S

1|0
    0|0
  • malesefki pişman olurum

1|0
    0|0
  • tabı kı pısmanım.

Alakasıda var

1|0
    0|0
  • valla hiç pişman değilim :D o zmanlar cocuktuk olcak o kadar :D şimdide öyleyim değişen bişey yok yani belki daha ilerde :D pişman olurum

0|0
    0|0
    • kalbini kırdığın insanda o zamanlar çocuktu ama belki senden gururluydu ne biliyorsun

• anlamazsın, boşver

• peki iyi geceler

• kalp hırsızı olduğum için no problem

0|0
    0|0
  • kırdığım kalpleri geri dönüşüme versem 3 tır dolusu borcam fırın kasesi olur

0|0
    0|0
  • Kalp kırıyosam bir bildiğim vardır.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • evet kırmamak gerekiyor insanları. benim lisede yok hatta keşke kırsaydım dediğim çok kişi var ama ilkokulda bir kızı reddetmiştim biraz da ağır tepki vermiştim galiba :)

1|0
    0|0
  • yok bacım ölüme sebebiyet vermedik :D pişmek iyidir

0|0
    0|0
    • olsun, duyguları öldürmüşsündür farkına varmadan.

• malesef. Şu an geçmişte kalan biri var karşında. Takmıyor numaraları yapan, içten içe üzgün.. Umursanmayan biri. Ha tabi bundan sanane haklısın. :)

• :)

Kızlar Ne Diyor 22

• İlgisi elbette var fakat tamamen küçüklüğe bağlı da değil. Kalbini kırdığım insanlardan çok rahat özür dileyip af dileyebilirim. O yüzden kimsenin bende gönlü kalmamıştır sanırım.

1|0
    0|0
  • bazılarında , zaten hemen özür dilerim pişman olunca. bu arada prof. resmini çok beğendim ^_^

1|0
    0|0
  • Ben cok bir kalb kirmadimmm yaa Allahtan, kücüklügümden beri insanlara hep yakindim...ama bilmeyerek kirdiklarimdan dolayi cooooook pismanim tabiki.

1|0
    0|0
  • sinirli bir yapıya sahip oldugum için fevri davranıp zaman zaman kalp kırdıgım oluyor tabi sonra hatamı anlayıp özür diliyorum...

1|0
    0|0
  • Evet.. Birtane arkadasim vardi onunlan aram cok iydi hayatimda onun kadar iy bir erkek gormedim. Cok anlayisliydi efendiydi terbiyeliydi.. Sadece arkadastik herkez okulda bizi iy arkadas olarak biliyodular.. Arada bir dalga geciyordum onunlan ama o hep derdi bana sen ne dersen de zoruma gitmez.

Ozledim wallah arkadasimi.. Liseli yillarimi.

1|0
    0|0
  • Evet pişman olduklarım oldu insan kendide yaşadıkça daha çok empati kurmaya başlıyor ve geçmişte kırdığı insanlar için biraz üzülüyor ama olması gerekende bu bence olgunlaşmak böyledir

1|0
    0|0
  • Onlar pişmanlık duysun.

1|1
    0|0
  • Ben olduğunu düşünüyorum kendim adına beni kıranlara canları sağolsun diyebilmemden ötürü

Farkında olmadan kırdıklarım vardır elbet ama kasıtlı olarak çok kişiyi kırmadım, ettiğimi de hep buldum ondan ötürü içim rahat

1|0
    0|0
  • Evet, nadiren pişman olurum.

1|0
    0|0
  • şuana kadr hayır ...herkz ettiğini bulr

1|0
    0|0
  • hiç kırmamkii

1|0
    0|0
  • Genelde kırılan ben olurum .kırmayı beceremem

1|0
    0|0
  • evet var hatta pişman oldum hemde çok..

1|0
    0|0
  • Çoğuda hak etmiştir pişman değilim...

1|0
    0|0
  • Duyarım ama eğer hak etmişse duymam :)

1|0
    0|0
  • evettt :s oluyorum

1|0
    0|0
  • Olmadım olmam kahrolsun pekaka

1|0
    0|0
  • Keşke daha çok kırsaydım diyorum hepsinin amk hakettiler.

1|0
    0|0
  • Yaptigim seylerden pismanlik duymam.

0|0
    0|0
  • Haketmiş ki kırmışım, haketmeyen kimsenin kalbini kırmam bu yüzden pişman olmadım hiç

0|0
    0|0
  • onlar pişman olsun

1|0
    0|0
  • Hemde nasıl.. bence yaşla ve olgunlukla hatta tecrubeyle alakası var.. su ankı aklım olsa asla yapmam. ama su ankı aklım olsa .. Ya kırdığın gönlü ALLAH sevıyorsa ? Bılemezsınn bilsen ödün kopardı dokunamazdın ! Mevlana

1|0
    0|0
Yükleniyor...