Dış görünüşün payı size göre ne kadar?

dış güzellik önemlidir değildir yok iç güzellik iyidir hoştur vs.vs.vs.

seçeneklerden sizce hangi aralığa giriyor dış güzellik sevgili seçiminde SİZİN İÇİN ?

Bir insana şans verirken sırf dış görüşünün payı sizin onay vermenizde yüzde kaçtır ?

• % 0 - % 20
    A seç
  • % 20 - % 40
    B seç
  • % 40 - % 60
    C seç
  • % 60 - % 80
    D seç
  • % 80 - % 100
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2113

En İyi Kız Görüşü

• içi dışına yansımış insan tercihim

0|0
    0|0
    • içi kötü dışı da kötü insanı seçebilirsin olabilir yani bu mantıkla hareket edersek :)

• "içi dışı bir'lerden seçerim" diyim o zaman

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 20

• Hmm çok zor bir konu. Öncelikle dış görünüş çük önemli tabi. Bir çocuğu hoş buldum hep ona bakarım onu kesip dururum konuşmaya çalışırım ama onu tanıdıktan sonra yok bu benim tipim değil dediğim çok oluyor. Ya da çok tipsiz bir erkek ama onu tanıyınca aşık oluyorum bunlar hep olur. Bir örnek veriyim siz erkek/kız lar en yakın arkadaşınıza güzel ya da çirkin yorumunda bulunamazsınız değil mi? çünkü bu ona beslediğiniz sevgiden kaynaklanıyor. İlişkiler için de bu geçerli tabi :)

0|0
    0|0
  • B dididdididididm

0|0
    0|0
  • en az %90 olarak değerlendirdiğim dönemde hep yanıldım bu oranı %50 lere kadar düşürdüm bu da annem bu çocugun tipi ne yanında ki gibi durumlarla karşılaşmama yol açmadı değil yol açtı

0|0
    0|0
  • bence genel anlamda 60 ve 80 arası ama benim şahsi görüşüm kendim için 30% adam olsun adam karakteri benim için dışı bile seksi yapar!

0|0
    0|0
  • Bence dis görünüs önemlidir arkadas. Kim ne derse desin. Ilk zamanlarda güzel gelsin gözüme sonradan kellessede farketmez

0|0
    0|0
  • insanlar değil miydi elbiseleri ile karşılanıp fikirleriyle uğurlananlar

1|1
    0|0
  • önemli faktördür

0|0
    0|0
  • 14yaşımda oturup iç güzelliğine bakmadım aşık olurken yüzde yüz dış güzellikti ama 3yıl sonra teklifini kabul ettiğmde yüzde yüz karakterine aşık olmuştum

0|0
    0|0
  • % 40 - % 60

0|0
    0|0
  • yüzde 100

0|0
    0|0
  • D didim

0|0
    0|0
  • %50

0|0
    0|0
  • Oyumu C ye verdim.

0|0
    0|0
  • % 40 - % 60

0|0
    0|0
  • bence önemli ama bazem öyle oluyoki çokta önem vermiyosun

0|0
    0|0
  • %50 ônemlı.

0|0
    0|0
  • % 40 - % 60

0|0
    0|0
  • % 40 - % 60

0|0
    0|0
  • %70

0|0
    0|0
  • %80'den fazla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• %80 ve yukarısı .

0|0
    0|0
  • bir insanın ilk önce iç güzelliğini veya fikirlerini göremezsin sonuçta tabiki ilk izlenim için dış görünüş

0|0
    0|0
  • %70 civarı tabi tanışmaya göre değişir =)

0|0
    0|0
  • Yüzde yüz , güzel olacak , güzel olan şeye sahip olmak ayrıcalıktır. Ben dış görünüşe bakarım . yalan yok.

0|0
    0|0
  • Dış görünüşü değil içi huyu güzel olsun diyenler bence kendilerini kandırıyorlar . dış görünüş önemlidir. ve beğenide ki ilk başlangıç görme ile başlar bu nedenle %80 ve üzeri diyorum

0|0
    0|0
  • %99.9

0|0
    0|0
  • bi insanla tanışmam için ilk önce yüzü güzel olsun. kişiliğini sonra tanırım.

0|0
    0|0
  • ambalaj herzaman alım gücünü arttırrır

0|0
    0|0
  • iç görünüş kadar önemli..

0|0
    0|0
  • Yüzde 50

0|0
    0|0
  • %90.

0|0
    0|0
  • kişiden kişye değişir, bana göre uyum çok önemli.

0|0
    0|0
  • Bir kıza sırf dış görünüşü tam aradığım tip olduğu için aşık olup itiraf etmiştim 1 hafta sürdü bida böyle bir hata yapmam :D Ama eğer birine değer verceksen önce utandır , sinirlendir, kötü bir duruma düşür ve hala iyi davranıyorsa beklemen hata

0|0
    0|0
Yükleniyor...