Film izleyeceğim ama hangisini izlesem bilemedim. Film arşivine güvenen seçsin bir tane bana

Ama değişik temalı bir şey istiyorum. İlginç ve müthiş. Konusunuda 2-3 cümleyle özet geçerseniz aşırı aşırısı mutlu olurum. Lütfen saçma filmler önermeyin. Yatmadan izleyim müthiş bir şey. Sağolun güveniyorum size

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• önce türü söyleseydin de ona göre söyleseydik.

TAARE ZAMEEN PAR

Filmin Konusu: Harfleri sayıları algılama problemi yaşayan bir çocuğun (Darsheel Safary) çevresi ve ailesi tarafından tembel gerizekalı muamelesi görür. Çalışmayı öğrenebilmesi için yatılı okula verildikten sonra resim öğretmeni (Aamir Khan) ile değişen hayatı ve başarısını anlatan bir film.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sımdı bu aralar ramazan oldugu ıcın ıcerık yonunden bıraz daha duzgun olmasını ısterım ben olsam diye dusundum bu yızden ızlemedıysen eskıya olabılır esaretın bedelı olabılır hayat güzeldir olabilir ne tarz sevdıgınde onemlı sımdı.

0|0
    0|0
  • The Mist İzle Yeter

0|0
    0|0
  • Zincirsiz. Djangooooooo

Kovboy filmi ama muhtesem senın tarzın degıl ama gene soylıyım dedım veya

Kelle Avcıları

0|0
    0|0
  • Dünyalı filmini izlemediysen bir izle derim masrafsız ama iyi film

Vikipedi de özeti geçiyor filmin

0|0
    0|0
  • biyografi türünü ve müziği seviyorsan 'amadeus' u öneririm. mozartın dehasına hayran kalacaksınve kendini mozart dinlemekten alıkoyamayacaksın.

0|0
    0|0
  • Haber Seyretmeni Oneririm ..

0|0
    0|0
  • Yeni düştü temiz sinemada izlemdiysen izle derim link

0|0
    0|0
  • black filmini öneririm biyografi tarzı film seversen , komedi düşünürsen 3 idiot kesinlikle

0|0
    0|0
  • ''Ghajini'' sadece izle diyorum

0|0
    0|0
  • macid macididen bişiler izle cennetin rengi olabilir bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ne tarz f,lm olsun ..

her çocuk özeldir (amir khan)... duygusal.

işkence odası...gerilim

3 idiot...komedi.

izlediigm film sayısının haddi hesabı yok . hafta 4 gün sinemaya gittigimi bilirim :D bu filmlere bak yanı :D güvenırım arşivime

0|0
    0|0
  • Dua diye bir film var mükemmel diyorum ve susuyorum izle pişman olmazsın.

0|0
    0|0
  • link

ne tarz birşey istediğini bilmiyorum ama ilk aklıma bu geldi eğer tarz belirtirsen sana bir çok film sunabilirim deli gibi film izleyen birisiyim

0|0
    0|0
    • Tamamdır ekleşelimmi bir :D

• tabi ama gizlisin açarsan ekliyim

• Ok ekle hemen :D

Yükleniyor...