Erkeklerin hayatındaki tek kadın olmak için ne yapmalı ?

Baylar sorum sizlere...size göre en çekici kadın tiplemesi nasıl ? bir kıza nasıl saygı duyarsınız nasıl kaybetmekten korkarsınız? hayatınızdaki tek kadın olmak için size ne yapmalı ? saygı duyulacak ciddiye alınacak bır kadın nasıldır ? nasıl bir sevgiliyi kaybetmekten korkar ve ona göre davranırsınız ?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• genelde korkmuyorum valla ben oldugum gibi yasıyorum ve beni öyle tercih edeni cekici buluyorum kesinlikle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• insanların bazan tesadüfen de olsa yani rastlantısal olarak saygı duyuyor olmaları enformasyon parçası gibi sunulmamalı. bilmediğiniz anlamadığınız halde saygı duyduk birbirimize. söylemek bile güzel..Saygı kavramı her insanın içerisinde bir şekilde bazı nedenlere göre şekillendirdiği bir tutumdur. Hoş görü nezaket kavramlarına çok yakın olsa da asla aynı şeyler değildir.Birine göre saygı gerektiren bir durum diğerine göre gerektirmeyebilir. Çünkü her insanın değerleri birbirinden farklıdır.

0|0
    0|0
  • saygılı,sıkıcı olmayan, neşeli, erkeyi çok sıkmayacaksın ama çok serbest de bırakmayacaksın arkadaşlarıyla takılmak istiyormu bırak takılsın çünkü arada erkek erkeye takılmak ister kıskanmanın dozajını ayarlaman lazım çok kıskançlıkta iyi değildir öyle durup dururken ona mesaj at ama öyle söz filan değil içinden gelenleri yaz onu sevdiğini belli edecek hareketler yap onu da sen bileceksin artık sevgilini sen tanıyorsun bol şanslar ve mutluluklar...

0|0
    0|0
  • Saygılı Samimi Duygusal Yaklasmasını Bilen Bir Bayanda Tip Olmasada Olur Gorusundeyim ..

0|0
    0|0
  • Beni sevsin yeter...

0|0
    0|0
  • anlatmaktan gına geldi artık :D çekici kadın tugba ekinci gibi olcak saygı duymamı bekliyorsa ilk benim olcak bana saygılı olcak enpati kuracak bide trip atmıcak böyle bir kız buluyum ben direk evlenirim

0|0
    0|0
  • duruşu on numaradır ağırdır hanım hanımdır. ve asla kavga etmeyendir. asla beni sıkmayandır. asla boş şeylere takmayandır.

0|0
    0|0
    • boş şeylerden kastın nedir ? ve sıkmayan derken hiçbir şekilde kısıtlama ve kıskançlık olmayacak mı

• kısıtlama tabi ki de olmayacak. hemen geriliyorum. ne halin varsa gör diyorum. sevgilimi de kısıtlamam çocuk muyuz o kendisini bilsin. kıskançlık olsun ama ne bileyim dıdısının dıdısını da kıskanmasın bizahmet. bu sorulur mu yahu. serenin amcasının oğlunun kızının arkadaşıyla işin neydi. böyle manyaklar var düşün.

• Edepli, ağır, kültürlü, saygılı, güvenilir, sadık olursa ciddiye almayacak adam yok bu diyarda

0|0
    0|0
  • evleneceğim kadın işte bu dersem ona dediklerini yaparım

0|0
    0|0
  • Açık renk kaymak gibi bir a mcık

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...