Erkek arkadaşımın en yakın arkadaşı benden nefret ediyor, neden?

beni sevmemesi umrumda değil ama aramızı açacak diye endişeleniyorum çünkü en yakın arkadaşı. benden niye bu kadar nefret ediyor olabilir ne yaptım ki :(

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hakkında yanlış izlenimler görmüş,duymuş olabilir.Senden hoşlanıyordur belki o çocuktan önce açılamamıştır hala hoşlanıyordur bu yüzünden sana sinirlidir,en azından nefretinle aşkını bastırabileceğini düşünüyordur eğer böyleyse durum.. Bana kalırsa çek bir köşeye konuş aramızda kalacak bu konuşma ne derdin varsa anlat de bitirin işi ne uğraşıyorsun baktın çok sinirini bozdu erkek arkadaşına söyle yapsın bir şeyler...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• aralarına girdin demekki karakedi gibi ya da eskiden yaptıgın kötü bir şey varsa biliyor olabilir

0|0
    0|0
  • herkes birbirini sevmek yahutta sevmemek zorunda değil lakin sevgilini arkadası aranıza giremez sevgilin aklı başında birisiyse veya sevgilinin arkadası haddini biliyorsa aranıza gireemz her ne kadar seni sevmesi hatta gıcıkta gitse o arkadasının ilişkisi mutlu olan arkadası diğerlerine aferdersin b*k yemek düşer

0|0
    0|0
  • Erkek adam arkadaşının kız arkadaşından boşuna kıllanmaz.

1|0
    0|0
  • en yakın arkadasını elınden aldın =) buyuk ıhtımalle senı ona layık gormuyor ve kıskanıyordur.. uzerıne gıtme erkek arkadasına o arkadas konusunda olabıldıgınce anlayıslı ol.. zamanla sever senı

0|0
    0|0
  • Hiç Bişi Yapamaz ..

0|0
    0|0
  • seni kıskanıyordur ondan başka bir nedeni yyok :)

0|0
    0|0
  • ona sorsana.

0|0
    0|0
  • filmin yarısında tv'yi açan izleyici gibi olaydan bihaberiz nerden bilelim ki

0|0
    0|0
  • kesin suç sendedir. boşuboşuna nefret etmez erkekler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• boşver takma herkes seni sevmek zorunda değil lki

0|0
    0|0
  • gıcık oluyordur

0|0
    0|0