Aşk acısını nasıl atlatırsınız ?

Aşk acısını nasıl atlatırsınız ? Kolay mı atlatırsınız zor mu çok bağlanıp ayrıldığınız birisi oldu mu neden ayrıldınız nasıl unuttunuz ?

Güncellemeler:
geçmiyo ama ne yapsam :(

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• acilarin en kotusu olmakla beraber, kimilerinin hic yasamadigi hep yasattigi aci olarak da kalacaktir. sevgiliden ayrilmak veya asik olunan sahis tarafindan reddedilmek sonucu cekilir.çok ağlatabilen fakat eninde sonunda geçen acı türü. siğil gibidir, önemli olan geçeceğine inanmaktır. zayıf düşünce azar, "geçmez geçmiyo ahhh acıyo " diyerek yana yakıla yaşanırsa eninde sonunda cerrahi müdahale gerekir: siğili yakarlar ve izi kalır.

0|0
    0|0
  • oha bu ne kadar soru aşk acısını dünya turuna cıkın atlatırsınız ben denedim işe yarıyor :D yani kısmen dünya turu olmasada P

0|0
    0|0
  • aşk acısı kolay atlatılmaz. kolay atlatılıyorsa zaten adı aşk acısı olmaz.

0|0
    0|0
  • Aşk acısını atlatmak çok zor, 1 yıl oldu ben daha atlatamadım, ayrılmayı o istedi 1. neden aynı şehirde olmayışımız ki bu benim için asla sorun olmadı 2. neden pisikolojik sorunları vardı çok sinirli bir insandı ve yalnız kalmak istediğini ilişkimize zarar vermek istemediğini sorunun kendisiyle alakalı olduğunu söyledi ve ayrıldı.. unutamadım, tecrübeliler ancak yeni bir sevgili bulduğunda unutursun dediler oda daha karşıma malesef çıkmadı..

0|0
    0|0
  • Gecmeyen Acı Yoktur ..

0|0
    0|0
  • Bu soruyu sordum ben. Bak istersen

link

0|0
    0|0
  • sıradanlastırarak =) nasıl kı onu ozel yapabılıyorsam, sıradanlastırırımda =)

0|0
    0|0
  • göte giren şemsiye açılmazmış hayat boş koy hayatın gelişine gidişine olacğına varır diyerk

0|0
    0|0
  • ciddi düşündüğüm 2 kişi oldu ama 2 sindende yok diyince zaman la unutdum :)

0|0
    0|0
  • Çeken bilir acıyı...

0|0
    0|0
  • Cinsel İlişki.

0|0
    0|0
  • 20 temmuz tanıdım 20 sinde bir kızdı ! Gözüm doldu kalbimde ağrır şimdi ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• aşk acısını yaşayan ilk kişi değilsin son kişide olmayacaksın öncelikle bunu bilmelisin.. kalbin ağrıyacak ağlayacaksın önceden üzülmediğin en basit şeyler bile seni ağlamaklı yapacak baba ne oluyor diyeceksin ama kendine gelemeyceksin böyle böyle zamanlar geçecek duygular körelecek.. bir gün yüzünü bile net hatırlayamayacaksın bana inan...

0|0
    0|0
  • aşk acısını ağda yaparak atlatabilirsin :) kendini her bakımdan daha hafif hissediyorsun :)

0|0
    0|0
  • Atlatamıorum arkadaş canım acıyor hep hiç geçmiyorrrrrrrrrrrrrrrrrr

1|0
    0|0
  • bugün yaralı çok galiba

bende yaralı sayılırım

galiba zaman tek çare

soğuk

süt bile içtim ama geçmiyor

0|0
    0|0
  • Kusana kadar çikolata ye

0|0
    0|0
  • geçmiyo qenqs geçmiyo:(

0|0
    0|0
  • halay çekerim

0|0
    0|0
  • ilk başlarda düşünmekle sonra ağlamak daha sonra zırlamak ondan sonra bardağı , çanağı fırlatmak daha sonra çirkefleşiyorsun ve kim varsa etrafında ona, onlara kusuyor ve rahatlıyorsun. beliri müddet geçtikten sonra izleri hala varsa ayağına kuru sıkı sonra hastane koma derken rahatlıyor ve istirat ediyorsun :)

0|0
    0|0
  • Atlatamam ben mal olurum öküz gibi ağlarım yapayalnız kalırım :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...