Şu yaşınıza kadar hiç sevgiliniz oldu mu, son sevgilinizden ne sebeple ayrıldınız ?

Merhaba arkadaşlar

Şu Yaşınıza Kadar Hiç Sevgiliniz Oldu Mu, Son Sevgilinizden Ne Sebeple Ayrıldınız ?

(*) Benim sadece elini 3 gün tutabildiğim benden 3 yaş büyük evde kalmış ilkokul terk bir kız kurusuydu. Doktor reflüne iyi gelir diye antidepresan vermişti; onun yanetkisi ile böyle bir şey yaşadım 18 yaşımda; gidiyor kapıcının kızına, bakkaldaki, kasaptaki kıza, çakkala, çukkala aşık oluyorduk.. Çok şükür ilacı atınca kendime geldim...

0|0
27|18

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 26

• Elim erkek eline değmedi <3

2|3
    1|0
  • Ben çok istiyorum da hiç sevgilim olmuyor :((((((((((8

2|3
    1|0
  • Yok olmadı hiç sem. Olmıyacakta. Mezara yalnız gircem heralde ben.

3|4
    0|0
  • hiç olmadı.

0|2
    0|0
  • Nedendir bilmem ama çok fazla kişiyle çıktım bu da hoş bir durum sayılmaz, ama hep mesafeliydim, Hepsinden de ben ayrıldım :D son sevgilimden de artık hoşlanmamaya başladım uzatıp onuda üzmeyim diye ayrıldım. Bir senedir de yalnızım ,yalnızlıktan yanayım :D

0|1
    2|0
  • sevgilim değil fakat bir tane sevmekle hoşlanmak arası biri oldu kısa süreli bir hevesti uzaktan içimde yaşadım geçti gitti...

0|4
    0|0
  • Olmadı Semm..

1|4
    1|0
    • Sen koklanmamış i el değmemiş, açılmamış bir gonca gülsün Gül'cüm

• 6 tane oldu..

Son sevgiliyle uzaklığa bağlı hırpalanmadan dolayı ayrıldık. O istedi daha doğrusu.. Bide ben yurtdışına gideceğim için totosu yemedi.

0|3
    1|0
  • Yok olmadı,olmayacakta.

2|3
    1|0
  • Olmadı.

2|3
    1|0
  • Burdan tanistm subat ayinda masum gorunen bir şerefsizmis yalanciymis ve.beni aldatmis bu yuzden bitirdm onunda umrunda degldim zaten terkettigmde bir cevap bile vermedi

0|3
    1|0
  • oldu daha ayrılmadk :D

0|1
    0|0
  • hergun yeni aşklara yelken açıyorum <3

0|3
    0|0
  • Oldu. Sözünde durmadı, yalan söyledi ben de şutladım. :/

1|3
    1|0
  • 2 sevgilim oldu. Ayrilik nedenleri cok karisik. Kirginliklar,hatalar, gurur, hep kazanir...

0|2
    0|0
  • mesafeler yüzünden ayrıldık :/

0|2
    0|0
    • Marulcum sanal aşk mı yaşadın yoksa, kıtalar arası mıydı neydi anlat bir

• yok sanal aşk değildi yaz aşkıydı :/ kendisi rus du :s

• oldu.. olmaz olasıcalar :P yok yok hepsi çok janti beyefendilerdi, hepsi sonradan bozuldu garantileri de bittiği için çöpe gittiler

yalnız 21 yaşındaki kız kurusuysa biz öldük helva kavuranımız yok :/

0|2
    1|0
    • :)) Meyyemcim, ilkokul terk olan birisi için kız kurusu, senin için durum başkadır elbet

HAyırlısı olsun sana adam mı yok

• ayh ne güzel dedin oh çatlasınlar patlasınlar :P

• Oldu. Son sevgilimden neden ayrıldım... Tanıştığımızda farklıydı,sevgili olduğumuzda farklı. Kendini belli kalıplara sokmaya çalıştı,beceremedi. Ama eski haline de dönemedi. Saçma sapan bir insan oldu çıktı. Ayrıldık.

0|2
    0|0
    • Canın sağolsun kardeş, nişanlıyken farklı evliyken farklı olan binlerce tip var

Allahtan evli değilmişsin

• Patonik doğdum platonik ölücem.

0|2
    0|0
  • oldu , 5 sene ilişkim sürdü. sonra ayrıldım

0|2
    0|0
  • senden üç yaş büyük kaç yaşında oluyor dahiliyeci sana niye antidepresan verdi o kızdan başka kız arkadaşın olmadımı kafam karıştı o-O

0|1
    0|0
  • Hatırlamıyorum sem.

1|4
    1|0
  • Evlenmeden sevgili günah değil miydi, günah olmasın diye antidepresan bahanesi mi buldun kendine?

0|2
    1|3
    • Caiz değil, 3 gün tuttuk elini 3 günlük günahımız o konudan var a kuzum

Tüh

• Yaş 22, hiç olmadı.

1|3
    1|0
  • aldattı beni :(

0|2
    1|0
  • evet oldu ve en son sevgilimden ayrılma sebebim bana çok büyük bir yalan söyledi

0|3
    0|0
    • Ne dedi; ben senden başka karı kızla konuşmam mı dedi, ne yalanı

• keşke öyle deseydi,evli olduğunu öğrendim 7 ay sonunda

Erkekler Ne Diyor 18

• O-Maçta küfür etmiyorsun sahaya bişey atmıyorsun bağırıp yırtınmıyorsun maça içerek bile gelmiyorsun bana heyecan vermiyorsun

Ben-Napim soyunup sahaya atlayayımmı

O-Nerde sende o yürek

Ben-Haaaa

O-Git abi ya istemiyom seni

Ben-Hoooo

O-Bu son maçımız

Ben-?%&/

0|1
    0|0
  • Evet oldu. Anlaşamadık ayrıldık

0|2
    0|0
  • sadece seni seviyorum

1|1
    0|0
  • hiç olmadı malesef...

0|1
    0|0
  • Benimde olmadı sayılır.:)Çok çok küçükken 12 yasında daha velet iken kız arkadasım olmustu.Oda sayılmaz zaten :D Küçücük uşaktık :D Sonra hiç ilgi duymadım kimseye Allah'tan :D

0|1
    0|0
  • bu sefer ki nickin on numara olmuş =) canı sıkıldı gitti :D sebep yok

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim gözüm :)

Canı sıkılıp gitti demek :))

• aynen soguktan üşüyen nasıl ki hemen sobanın yanına varır oda öyle yüregi üşümüstü beni buldu ısındı ve gitti ben halen yanmaya devam kor kor sönmeye yakınlastım artık geriye küller kaldı sadece...

• Hiç sevgilim olmadı Sem. Hiç olmadı, hiiiiiç! :(

1|1
    0|0
  • iskambil kagıtlarından bir kale yaptım

oda bozdu bende kustum

0|1
    0|0
  • oldu tabiki

0|1
    0|0
  • 1 tane oldu 3 sene surdu.Mesafeler felan filan kiz bayagi bir yiprandi bu yuzden ayrilmak zorunds kaldik.

0|1
    0|0
  • Moruk 3 yaş büyük 3 gün elini tutmuşsun eyvallah.

Reflü ve antidepresan ne alaka?

1|1
    0|0
  • Olmadı Ama Olabilirde ..

0|1
    0|0
  • aradığımızı bildiğimiz için yanlızıs. sıkıntı yok devam.

0|1
    0|0
  • Hiç olmadı acaba zavallı mıyım?

0|0
    0|0
  • tanışma yemeğinden öteye geçemedim geri dönmediler bida :)))

1|0
    0|1
  • En son takılıdığım çok zengindi aşırı zengin iyi anlaşıyor gibiydik fakat maddi beklentileri vardı pek istediği gibi olmuyordu arada bir laf sokardı agrıma giderdi en son araya bir pruz girdi gucum kalmamıştı ve bitirdik

0|0
    0|0
  • kadavram ilk tek ve son aşkım <3

1|1
    0|0
  • Sıfır kilometre son model bir bakirim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...