Ne zaman alışırım bu tempoya?

Bir arkadaşımın ısrarları sonucu muay thai adlı spora başladım. Ondan öncede spor yapıyordum ve kickboks yapmışlığım var. Velhasıl gittim bugün , hoca kondisyonumu yeterli gördü kum torbasına aldı beni. Öldüm , bittim.. Ne kadar sürede alışabilirim bu işkenceye :)

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• bir haftada normale dönersin

1|0
    0|0
  • gel bizim mahalleye Ercüment abi 2 haftada istediğin seviyeye getirir

1|0
    0|0
  • Yıllarca boks yapanlar bile 3 dakikalık ringlerde bir kaç set sonra yoruluyolar. Kum torbasında felan sürekli çalışmak tabikine zordur. 1-2 ayda çok yol katedersin. Devam et, helal sana ..

1|0
    0|0
  • spora devam

1|0
    0|0
  • İşkence Gibi Geliyor İse Bırak Derim ..

1|0
    0|0
    • Dilimde be benim yoksa sevmesem niye başlayayım , delimiyim ben :)

• Katlanacan O Zaman Bayan .

• Muay Thai gerçekten çok sert bir spordur. Kickbox'a benzer fakat daha serttir ve acılıdır.Öncelikle şunu söylemek isterim , kızlar için uygun bir spo değildir ama acıyı seven bir kız isen ve maçlara çıkak gibi bir derdin yok ise yap derim muay thai sert ve ağır bir spordur.Genelde zayıfların yaptığıı bir spordur onun için taylandlı dövüşçüleri gördüğünde ''bu ne be zap zayıf çita gibi herifler vücut yok'' ama o herif sana bana vurduğu zaman SELÂ OKURLAR arkamızdan. Ben bu spora başlamadan önce bodybuilding yapıyordum ve hala daha yapmaktayım Bende bayadır yapıyorum bu sporu Lisanslı Muay-Thai dövüşçüsüyüm.

0|0
    0|0
  • tam olarak 3 ay kuzum 3 aydan asaga alısamazsın oncelık nefes acmak ve nefes kontrolunu saglamak onemlı olan bu nefes kontrolunu ayarlarsan okadar yorulmazsın

1|0
    0|0
  • kickboks yaptıysan bunu en iyi senin bilmen gerekmiyor mu ?

1|0
    0|0
    • Çok ayrı sistemler .Şimdi sen b ehliyetle tır kullanabiliyo musun öyle düşün

• en azından direksiyon vites fren gaz olayına aşinalığım vardır kullanamasamda...sen de öyle düşün ayrı sistemler olduğunu biliyorum ama bir aşinalık olmalı diye düşünüyorum bir önceki sporundan...neyse uzatmaya gerek yok umarım çabuk alışırsın ki ben öyle olacağına inanıyorum...başarılar...

• ilk hafta sonrası daha rahat gelir size spor yapmak enerji atmak iyidir

1|0
    0|0
  • hersey ıstemekte bıtıyor gercekten ıstersen hemen bıter

1|0
    0|0
  • max. bir ay. ayrıca özel değilse gittiğin klüp hakkında bilgi verir misin?

1|0
    0|0
    • Tabiki , yenibosna da süper ring spor klubü . Güzel ben beğendim biraz fazla erkek olması dışında sorun yok :)

• biraz fazla erkek mi ? plates yapmıyosun ki , bırak da erkek olsun :D zaten seni yakında bülent diye çağırmaya başlarlar :D

• erkek gibi hatunsun yani valla helal

1|0
    0|0
    • Spor sonuçta , dediğinle bir alaka kuramadım :/

• yahu kızlar cıt kırıldımlar ya o yüzden diyorum nasıl kuramadın hayret senin concon arkadasların yok herhalde

Kızlar Ne Diyor 5

• seviyorsan kolay alışırsın

1|0
    0|0
  • azimle devam et sonuca ulaşırsın:)

1|0
    0|0
  • zaman gerek 15 gün en az <333

1|0
    0|0
  • 1-2 hafta sürer:)

1|0
    0|0
  • elbet bigün alışiırsın sabret bakalım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...