Kızlar sorum size biriyle ciddi bir ilişkiye başlamak için erkek arkadaşınızın işinin olması şart mı?

kızlar sorum size biriyle ciddi bir ilişkiye başlamak için erkek arkadaşınızın işinin olması şart mı?

0|0
12|1

En İyi Kız Görüşü

• işsiz olması kötü ama çalışmak istememesinden iyidir bulur elbet iş iyi kötü çalışırsa ne ala iş beğenmiyosa olmaz bu iş o tipler genelde ev yan yatar ve kadın eline bakar.. bence kadınların çalışması güzel ama neden hem erkek hem kadın çalışırken çamaşır bulaşık ütü çocuk kadın ilgilenir kadın taştan mıdır bence bir kadın ya çalışcak ya evine bakacak

0|0
    0|0
    • iş buldu diyelim ve temposu yoğun ve hatta seninle aynı şehirde değil bu iş o zaman düşüncen ne olurdu çünkü sana vakit ayıramayacak

Kızlar Ne Diyor 11

• iyi kötü işi varsa sorun değil asla gözüm yüksekte değil yanımdaki o olsun soğan ekmekle çadırda da yaşarım

0|0
    0|0
  • kesinlikle şart çünkü iş = özgüvendir ...

0|0
    0|0
    • ya iş bulamıyorsa yinede o ilişki olmaz mı diyorsun

• bi sözvardır duydunmu bilmiyorum...1440 dakıkalık bir gunde bana ayrıacak 5 dakıkan bile yoksa o yaptıgın işlerın hepsin ig.tune sokabilirsin canım... diye:) zaman illakı ayarırsın okadarda sorun yapma 5 dakıka bile yetıyor bazen inan ilgini göstermeye

• o kadar bile zamanı olmayabilir inan buna

• bence de şart aylak aylak gezen hayatta bir amacı olmayan bir insana şans bile vermem.. ama önce sevgili olmuşuzdur sonra bazı sebeplerden işten ayrılmıştır vs yanında olurum o farklı

0|0
    0|0
  • isteyerek çalışmıosa o iş olmaz ama gerçekten arayıp bulamıosa önemli değil.

0|0
    0|0
  • İlişkiye başlamak için engel olmaz ama çalışkan iş kafası olan biriyse iş bulur illa ama burun kıvırırsa zor çünkü tembel bir adamla ömür geçmez. Şirket kurmasını beklemiyoruz sadece iş bulsun yeter

0|0
    0|0
    • ya iş bulduğunda senle görüşemezse yinede o yoğun iş temposunda çalışmasını ister misin?

• Yo bende ararım müsaiim derse konuşurum müsait değilim derse aramasını beklerim bukdr basit ya

• peki

• Bence şart. İş demek güvence demek. Ciddi bir ilişki içinde güvence lazım her şey ne yazık ki sevgi değil bir süre sonra sorumluluklar başlıyor

0|0
    0|0
  • işsiz güçsüz biriyle ne kadar ciddi düşünülebilir ki ?

0|0
    0|0
  • Ewet

0|0
    0|0
  • Elbette işi olmalı aşk karın doyurmuyor

0|0
    0|0
  • Evet, şart kesinlikle.

0|0
    0|0
  • evet şart bana hedıye alması lazım :(

0|0
    1|0
    • bu kadar bencilce bir düşünce görmedim

• Paramı çekerdim bankadan gıderdım yanınaa ;) takipp ..o bana vakıt ayıramazsa ben ona ayırırım vaktımı pesınden ayrılmam sülük gıbı :D

• :d

Erkekler Ne Diyor 1

• İlişkiye Engel Olmaz Gecinmeye Engel Olur ..

0|0
    0|0
    • doğru diyorsun ama bak kızlar öyle düşünmüyor

• Bu Benim Gorusum Onlar Beni İlgilendirmiyor ..

Yükleniyor...