Babanızın sizi hayata bağlayan sizi etkileyen en önemli 3 nasihati nedir

ben kendiminkinden başlayım

1.ne iş yapıyorsan yap tuvalet temizleyicisi bile olsan ya en elinden gelenin en iyisi ol ya da hiç olma

2.kim ne derse desin kim ne eleştiriyorsa eleştirsin hedef koymadan yaşama

3.evlilik bir hayatta bir adımdır.doğru kişi ile evlenmezsen bir adım atarsın sadece ama doğru kişi ile evlenirsen her zaman bir adımın daha olur ileriye buda iki adım da avantaj demektir.o yüzden kalbin kadar mantığınıda yor

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Kimseye güvenme cebine güven :-) hani yemege davet edilirsin sonra herkez kendi ödesin derler öyle kalmamak için vesayre .

Canına bak saglıklıysan imdik ayakdaysan çevren var bir düşersen kimsen kalmaz etrafında der

Hayatı kendin için yaşa inan kimse kimsenin umrunda degil . Yeri gelir en yakının bile benim için ne yaptınkider emeklerin görünmez . Oyüzden hayatı kendin icin nasıl mutlu oluyorsan öyle yaşa der:-)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• para para para.

0|0
    0|0
  • babamın nasihatleri ile hayatta değilim kusura bakma baba :/

0|0
    0|0
  • hic yok.

0|0
    0|0
  • soruyu görünce düşündüm de babam hiç nasihat vermiyor ki

0|0
    0|0
    • hadi ya o kadar diyalog zayıf yani ...

• ne yani sen benim babama kişiliksiz nmi diyorsun :D herkesin yetişme tarzı farklı bizim ki biraz resmidir ama içten yufka bir kalbi vardır evladımda evladım der o cinsten sevgisini göstermeyenlerden öyle görmüş napalım :D

• yani kişilikle alakalı derken şunu dedim kimisi daha sıcaktır kimisi daha mesafelidir, benimde annem öyle mesela burda anlattığın gibi sevgisini göstermez pek

Erkekler Ne Diyor 1

• 1 Para p.şta yakışır elindekini sevdiklerinle ez.

2 Alkol sadece rakıdır.

3 Adam ol

0|1
    0|0
Yükleniyor...