Bu durum şimdilik mi geçerlidir.

Ayrılalı 4 gün oldu ve ben üzülmüyorum. Bitiren taraf benim çünkü abuk subuk değişen davranışlarına daha fazla katlanamadım. Bütün iletişim yollarını kapattım, hiç aklıma gelmiyor, ağlamıyorum üzülmüyorum, onu başkasıyla düşününce canım yanmıyor ne biliyim işte anıları düşününce içim burkulmuyor, sabah uyandığımda aklıma gelmiyor falan daha yeni olduğu için mi durum böyle zamanla bunların tam tersi olur mu? He birde onu şimdi arasam heyecanlarım ama sevdiğimden özlediğimden falan değil bu neden?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrılalı 4 gün olmuş ama bence sen zaten o 4 gün önceden de kafanda bitirmişsin ilişkini, öyle olmasaydı içinde bir burukluk olması gerekirdi bence, ya seni çok boğmuş ohh yaa deyip kaçarcasına ayrılmışsın ilişkiden, ama bu iyi bişey bence çünkü çekilmezdi şimdi ayrılık sonrası melankolik durumlar, kafan rahat ne güzel ;) sesini duyduğunda, gördüğünde heycanlanman çok normal, bunun aa onu gördüm heycanladım demekki hala aşığımla ilgisi yok, düşünsene çok yakın bir arkadaşınla küstüğünü ve sonra yolda, biyerde onunla karşılatığını, yine heycanlanırısın, ne yapacağını bilemezsin, selam versem mi vermesem mi durumları normal yanii

0|0
    0|0
    • Cevabın için çok teşekkür ederim gerçekten çok güzel bir cevap ama ilerde değişmem dimi?

• iyi sevindim adına ;) gereksiz yere acı çekmene gerek yok, kafanı dinle biras ohh :)

• Aynen öyle değmeyecek birine üzülmek ne kadar mantıklı ki :)

Erkekler Ne Diyor 2

• yeniden barışma ümidi beyninin biyerlerine saklanmış

hemen sinyal gönderio:D

0|0
    0|0
    • Yo hiç öyle bir niyetim ya da düşüncem yok :D

• hayecanlanmanın sebebi sana ne söyleceğini merak etmen

özür dilese affetmez misin?

• Kapımda yatsa affetmem yaptıkları normal değildi nefret bile etmiyorum sonuçta oda bir duygu

• Kalıcı Gibi Geldi ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• şimdilik unutmuş gibisin ya da uyuştun

0|0
    0|0
  • ya bitiren sen olsn bile bu kadar vurdumduymaz olman ya hiç sevmediğin ya da soradan çıkacağı anlamına gelio ..yani tabiki terkedilen gibi acı çekmezsin ama en azından arada bir aklına gelmesi lazım normal değil yani :S

0|0
    0|0
    • Yo hiçte gelmiyor bana öyle şeyler yaptı ki resmen hayatımı mahvetti 4 yılımı ziyan etti verdiğim değerin 10da 1ni vermedi

• genelde erkekler böle olur sallamazlar ama sende bir tuhaflık var :)

• Bu ilişkide erkek ben kız o olmuştu adeta , o yüzden böyleyim :)

• Bende ilk başta öyle hissetmiştim aslında çokta sevmiştim ayrılırkende seviyodum ama asla affetmem vs. ama daha sonra zamn geçtikçe onun bu durumdan etkilenmediğini ve hayatına devam ettiğini görünce yavaş yavaş farklı duygular hissetmeye başladım ve aradan 3 ay geçtikten sonra onu özlediğimi fark ettim

0|0
    0|0
    • Ben onun etkilenip etkilenmediğini hatta onunla alakalı hiç bir şeyi takip etmiyorum. Ayrılırkende seviyordum demişsin, ben sevmiyordum ayrılırken, halada sevmiyorum uzun süre önce sevgimin bittiğini farkettim.

• ozaman ne mutlu sana sevmiyosan duygularındada bir değişiklik olmaz.

Yükleniyor...