Düğün günü planı koşuşturmacası

düğün günü kuaför,alay,fotoğraf çekimi ve düğün faslı çok yorucu bir şekilde gözümde büyüyor fotoğraf çekimi düğünden önce yaptırmak daha mı mantıklı acaba

evlenen,yakını evlenen bu yollardan geçen arkadaşlar fikriniz nedir bu düğün günü planını bir türlü yapamıyorum

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Düğünden önce nasıl yaptıraksın acaba iki sefermi kuafor masrafı yapavccaksın damat iki sefermi hazırlanacak saçma .. istersen alayıda bir kaç gün önce yap içkiler falan :)) herşey düğün günü olur

önce kuafor ,sonra fotograf, sonra alay,sonra düğün , sıra değişmez ..

0|1
    0|0
    • prova saçı diye birşey var kuaförlerde zaten gelin saçım daha önce 1defa yapılacak yani fotoğraflar o günde çekilebilir saç makyaj olacagı için

• yahu zararı yok ki gelin saçı fiyatına dahil benim prova saçım extra bir para ödemiyoruz yani :))

• Para bir yrde ne o oyle yok prova bilmem ne skililirz boyle seylerden.anlamiyorsunz bizi iste

Erkekler Ne Diyor 3

• Mutlu Yıllar ..

0|0
    0|0
  • sonra bize diyorlar niye kızları anlamıyosunuz alt tarafı fotoğraf bu kadar büyütüp anlamamıı beklemeyin eyy kız milleti :D

0|0
    0|0
    • düğünün yaklaştığı dönemde herşey büyütülüp sorun olabiliyor nedense ben bile kendimi anlamıyorum bu günlerde

• otur zevkini çıkar bana sorarsan heleki sevdiğin adamla evleniyosan takma fotoğraf kötü olsun olsun varsın ;)

• Off okurken bile yoruldum Allah kolaylık versin arkadaşım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Fotoğrafçı önerebilirim ama soruyu ne zaman sordunuz bilmiyorum... Şimdiden mutluluklar...

Detaylar için bkz. link

0|0
    0|0
  • Fotoğraf çekimi düğünden önce yapılır. O gün yapamazsınız zaten. Bence hiç düşünme bile.

0|0
    0|0
    • işte o güne bir türlü sıkıştıramıyorum kınanında yorgunluğu olacağından sanırım dediğin gibi fotoğrafı bir kaç gün önceden çektirmek en mantıklısı

• teşekkürler canım :)) darısı tüm isteyenlerin başına :) inş yüzümde güler düğünde herşey güzel geçer

• öncelikle Allah bu koşturmacaları bana da nasip eder inşallah hayırlı uğurlu olsun :) tabi hiç bir tecrübem yok ama düğünden önce fotoğraf çekimlerini yapmak daha mantıklı gibi. kuaförden sonra alaydan önce ya da alaydan sonra da olur düğün akşam olur heralde vakit bulunabilir ona yani..

0|0
    0|0
    • yaklaştıkça daha bir panik haline bürünüyorum ne yazık ki ve herşey gözümde büyüdüğünden fazla büyütüyorda olabilirim ama iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim

• rica ederim :) bence panik olmayın tadını çıkarın o gün gelicek ve geçicek.. bir daha yaşanmicak bu heyecanlar her anın her telaşın kıymetini bilin..

Yükleniyor...