Kaybettiğim nişanlımın doğum günü bugün

3 yıl oldu. çok canım acıyor. nasıl diner bu acı? 3 yıldır yaşayan bir ölüyüm ben de. Çok yoruldum.. :'(

Güncellemeler:
Vefat etti..

0|0
59

En İyi Kız Görüşü

• dr.mustafa ulusoy'un giderken bana bir şeyler söyle..isimli kitabını oku

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Olum son degildir diger tarafta yani gercek hayatta gorursun yine onu. Hayat devam ediyor SEN olseydin oda uzulur AMA hayat devam ettigi icin baskasi ile evlenir coluga cocuga karisirdi sende artik hayatini eline al yasamaya basla

0|0
    0|0
  • rabbim mekanınn cennet eylesin ..madem doğum günü ve mübarek ramazandayız ona verebileceğin en güzel hediye yasini şerif okumak olacaktır...

0|0
    0|0
  • Benimde arkadaşım nışanlıydı şehit oldu, nışanlısı bazen onu anlatır, sorularına cevap vermiyorum hatırlamaması için ,zamanla sende unutursun, taktiri ilahi

0|0
    0|0
  • Vefat Mı Etti ? ..

0|0
    0|0
    • evet

• Allah Rahmet Eylesin Acı Cekeceksin Ama Zamanla Gececk Biraz Zaman Her Seyi Düzeltir ..

• Biliyormusun, her zaman senin durumunda olan insanları merak etmişimdir. Gerçekten hayat bazen çok acımasız.

0|0
    0|0
  • Zordur.heralde ne diyim :(

0|0
    0|0
  • 3 yıl cok zaman gecms tabi bugün dogum gunuyse daha buyuk bı acı yasamıssndır ama dıger gunler geçer herhalde diye düsünüyorum allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • Ölenle ölünmüyo zor ama yeni bir hayat kur kendine

0|0
    0|0
  • The Walking Dead.

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

• Rabbim mekanını cennet etsin ://

0|0
    0|0
  • Başın sağolsun

0|0
    0|0
  • zor,allah ona rahmet eylesin, sanada sabir versin zamanla alisirsin elbet...

0|0
    0|0
  • Kaybettim derken? Ölüm mü ayrılık mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...