Erkek adam mutfağa girip yemek yapar mı ?

mesela benim sevgilim hıc anlamaz sadece menemen yapar evlenince sen yapcan ben yicem diyor.. sizce bu mu doğru yoksa erkekte mi yemek yapmalı bence erkek adam mutfaga girmemeli biz futbol maçı yapıyo muyuz kızlarla buda onun gibi bisey

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• ünide evde tek kaldım için evimi yemeyimi kendim yaptımı biliyorum yani

0|0
    0|0
  • annemi kaybettikten sonra neredeyse bütün yemekleri yapmayı öğrendim .. babamla beraber müthiş yemekler yaparız bazen .. ama yinede kadına daha çok yakışıyo bence :/

0|0
    0|0
    • başın sağolsun kardeş :/

• sağol.. netice olarak erkek adamda yemek yapar örnekte görüldüğü gibi :)

• Erkek adam mutfağa girmez. Erkek adam eşiyle beraber mutfağa girer. şahsen ben ara ara da olsa eşimle beraber mutfağa girmeyi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Erkek yemek yapabilir, temizliğe bile yardım edebilir ama zorunlu kılıp yapacaksın demek olmaz, zaten öyle olacaksa hiç olmasın. Kendi içinden geliyorsa yardım eder.

0|0
    0|0
  • Yapmaz tabi ya ne işi var erkek adamın mutfakta öğrenci vs yanlız yaşayan hariç :)

0|0
    0|0
  • Ben Şahsen Yaparım ..

0|0
    0|0
  • Sen kaşındın

Ne işimiz var mutfakta yapacak hatun biz yicez.

Eve bakıyom lan karnını doyuruyom birde gelip yemek mi yapacaz.

O zaman seni niye aldım lan !

Demem tabi.

Cut.

0|0
    0|0
  • keşke elimden gelse yapardım ama elimden gelmiyor şöyle güzel bir sofra hazırlayıp onu mutlu etmeyi çok isterdim :(

0|0
    0|0
  • Dogru diyor sen bisircen o yicek ahahah

0|0
    0|0
  • Karım veya annem hastaysa eğer tabi yaparım. Veya süpriz olsun diye de yaparım. Ama pek becerikli değilimdir :) Ama siz kadınlara değer bence.

0|0
    0|0
  • Ben yemek yapmayı,temizlik yapmayı kadının görevi olarak görmüyorum.

0|0
    0|0
  • Mutfak herkez için, oraya girmeyenden pek hayır gelmez

0|0
    0|0
  • Yapmak isterse yapar ne var bunda

0|0
    0|0
  • Valla ben yaparım. Hemde öyle bir yemek yaparım ki kızlar hastadırlar tarif falan isterler

0|0
    0|0
  • ben sevgilime bize her gelişinde halil ibrahim sofrası kuruyorum be sen nediyon :D

0|0
    0|0
  • yorgunsa sofra kurmaya ya da salata yapmasına yardım etmeli yani o kadar da olsun

0|0
    0|0
  • yaparım nye yapmayım

0|0
    0|0
  • dünyanın en iyi aşçıları hep erkeklerdendir ben değilim ama buzdolabını çok iyi kullanırım

0|0
    0|0
  • en iyi yemeği ben yaparım diyen kadının alnını karışlarım o derece iyiyimdir

0|0
    0|0
  • yapmalı en azından hafta sonları bir jest olarak yapmalı yani :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yapar

0|0
    0|0
  • Erkek adam yemek yapar elbette..zaten genelde en iyi ahcilar erkeklerdir

0|1
    0|0
Yükleniyor...