En utandığınız an hangisiydi?

Soru başır arkadaşlar bugüne kadar en utandığınız an hangisi? Ben bıkeresinde bir arkadaşın düğününe gitmiştim damat arkadaşımdı,takiyi takacakken eğil bişi dicem dedi eğildim o anda komik bişey söyledi gülmemek için aksırınca bildiğin burnumdan çıkan bir kilo sümük çocuğun ceketini batırmıştı,takiyi takip anında sıvıştım :D sızın ne?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 10

• Osbir çekerken pedere yakalanmıştım adam 1 Ay boyunca abdest al diye pesimde geziyordu

2|0
    0|0
  • bir gün abim ve yengem bize geldiler yemeğe yemek yendi falan filan benim acayip çişim geldi lavaboya gittim lavabonun da kapısının kilidi bozuk kitlenmiyom böyle rahat rahat işiyorum uzaktan deniyorum böyle ne kadar uzağa işerim acaba falan diye ve o sıra yengem lavabonun kapısını açıp beni öyle görmeyeydi iyiydi yani ya penis dışar da falan kötü ya Allah kimseye göstertmesin :D

0|0
    0|0
  • Akli yerinde olmayan bir arkadas sacma sapan konustu arkasini dondu ortamda onu tanıyan bir ben vardim arkasını dönünce elimle deli hareketi yaptım o sirada adam arkasını dondu göz göze geldik adam vay be dedi gitti hala aklimda cok utanmistim adamdan değil kendimden

0|0
    0|0
  • Kullandığın dil penguence'mi kardo ?

1|0
    0|0
  • kldjşdfjşhjşgdhkjşd yarıldım lan dlkjhşhjşfj :D

0|0
    0|0
    • :( daha cok var

• aga akşam akşam yarıldım allah senden razı olsun :D

• Ekleyen olursa beni muhabbet ederiz hacilar bnde yasanmislik ani hatira cok

• ılk okulda gaz kacırmıstım sınıfta o zaman:D:D

0|0
    0|0
  • anlatiyim dedim ama seninki benden betermiş.iyi arkadaşının üstüne etmemişsin

0|0
    0|0
  • hatırlamıyom

0|0
    0|0
  • hahhaahahahhahahahahahahahahaha gece gece güldürdün beni a---q :D

0|0
    0|0
  • Normalde arkadaşlarla boğuşurken bize gay muamelesi yapıldığında ilk çok utandım.. Sonra da s*ktir et koy gitsin hesabıyla takmadım pek .dd

0|0
    0|0
Yükleniyor...