Batıl inançlara bakış açınız ? ve bir kaç komik batıl inancınız ?

Mesela incir agacına işersek 3 harfli çarpar küçüklükten beri yapamadıgım yaşımın 15 olmasıyla birlikte bir gün sinirlendim keyifli keyifli incir agacına işemiştim bu muydu yani demiştim

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• Batıl inançlara inanmam.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• benım tek ayna kırılmasına karşı bıseyım var noluuur kırılmasııın oluyorum :)) babamda bıcak verırken tukurur sapına yeter tukurme artık ya dıye kapısırım her seferınde :))

0|1
    0|0
  • inanmıyorum batıl inançlara.. adı üstünde batıl... mantıksal temele dayanmayan inanç :))

0|0
    0|1
  • Tabi ki inanılmamalı ama beni asıl düşündüren nokta neden? Yani hani bazı kurallar toplumu düzene sokmak için koyulurda üç kere tahtaya vurmamın gerektiğini söyleyen nineler neden koymuşlar bu kuralları? Hiçbirinin bir faydası yok ki :S

0|1
    0|0
  • Ananem gözüm dalıyor misafir gelecek derdi ve hep gelirdi :D

Bir buna inanırım göz dalınca misafir geliyor arkadaş :D

1|1
    0|0
  • bebek poposunu havaya kaldırırsa misafir gelirmiş..gerçektende geliyodu ya

0|1
    0|0
  • Gökkuşağının altından geçersen erkek olurmuşsun;))

Denedim ve olmadı :D

0|1
    0|0
  • Bazı insanlar aşırı ağır gelir bana

0|1
    0|0
  • Batıl inançlarım yoktur

0|0
    0|1
  • Batıl inançlarım yoktur..

0|0
    0|1
  • Bir ağaca nasıl böyle bir saygısızlık yaparsın?

0|0
    0|0
    • kaşındı :D

• İnternet ortamında olmamız, bana serbestçe saygısızlık yapacağın anlamına gelmez. Muhtemelen senden yaşça büyüğüm.

Efendi ol lütfen ve yaptığın yanlışı ısrarla savunma.

• köyde tarladasın napcan ta tuvaletini yapmaya tarladan çıkıp eve mi gidiceksin?

valla kusura bakma ama bırak işemeyi gerekirse o ağacın önüne sıçarım.

• :)) incir agacı hikayesi bilirimmmmmmmm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tuvalette banyoda konuşur, şarkı söyler, ıslık çalarsan aklın kıtlaşır. Hafızan zayıflar.

Eşikte oturursan cin çarpar kısır kalırsın, felç olursun, belin tutulur, yüzün yamulur.

Balkondan aşağı bakarsan cin çeker şeytan iter.

Kulağını çek tahtaya vur olmadı dişine vur.

1|1
    0|0
  • ben hiç inanmam öyle şeylere ama bikeresinde tabağı yere düşürmüştüm tabak kırılmadı ve çok sevinmiştim. annem tutturdu o tabak kırılmadı başımıza bir bela gelir git onu dışarda kır diye. sonra kırmıştım :D

0|1
    0|0
  • bunlar batıl ınanc ama bazı bıtkıler vardır dınımızde bu bıtkılerın yerı vardır zuytın ağa cı gıbı mesala ve bunlara saygısızlık edepsızlık olmasın dıye yapılması uygun deıldır ama yapsan bısı olurmu bılmem

0|1
    0|0
  • Uyurken ellerini bacaklarının arasına sokarsan kısmetinin kapanacağına inanmak. :(

0|1
    0|0
  • ve sonrada böyle oldun dime

0|0
    1|1
    • :D Kanki be sag üstte hesap kapatma var be hadi bak kenardan kenardan ::D çayı döktüm senn yüzünden

• Batıl inancım yok.

0|0
    0|1
  • Batıl yok Doğul inaçlar var bende.Uzak doğu sporlarını severim.

0|0
    1|1
Yükleniyor...