Galatasaray Umut Bulut'u Fenerbahçe'ye Kaptırmadı Umut'un kalması Galatasaray için nasıl oldu?

umut her zaman Galatasarayın umudu olmuştur. bu sene imparator daha fazla şans verecektir, yabancı sınırı da geldiğine göre Umut'tan çok şey bekliyoruz.

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• yararlı olur umut

1|0
    0|0
  • Esila19'un ikinci versiyonu :A

1|0
    0|0
  • İyi oldu bence Galatasarayın yedek bir forvete ihtiyacı vardı alabileceği en iyi oyunculardan birini aldı Türk olarak.

0|0
    0|0
  • şu fener her şeye cacık olmasa hayat dünya hatta kainat bile daha güzel olcak, fenerbahçe deyince filmlerdeki kötü adamlar aklıma geliyor. İsteklerine ulaşmak için her kötülüğü yapan hep sonunda yenilgiye mağlup olan kötü adamlar.

0|0
    0|0
  • ilk geldiğinde çok iyi performansı vardı, ancak forvet hattındaki değişiklikler Umutu çok kötü etkiledi. Bence iyi bir futbolcu ama bu forvette yer bulacağını düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • umudu aykut istiyodu aykutta gidnce istemediler lelely istemediler .:D

0|0
    0|0
  • Umut Bulut emre midir fener kapabilsin Umut adamdır.. karekterlidir.

0|0
    0|0
  • S'ler neden büyük?

0|0
    0|0
    • başlıkta öyle yaptım feysbukta bir kaç üyeden gördüm ben de s büyük yazdım

• Umut en iyi Türk forvetlerden biri. kalması çok iyi oldu bu sene daha fazla maça çıkacak performansını gösterecektir.

0|0
    0|0
  • Yabanci kontenjani dolayisiyla kaldi yoksa gidiciydi ben begenmiyorum acikcasi sampiyonlar liginde ceyrek final hedefleyen bir takima gore degil

0|0
    0|0
  • gsli değilim ama umut kaliteli üstüne düşeni yapar

0|0
    0|0
  • umut yerli forvet olarak çok iyi karakterli bir oyuncu fenerbahçenin almasını isterdim

0|0
    0|0
  • Bizde selcuk sahin vardi zaten 2. Bir kazmaya ihtiyacimiz yok buradan sabriye de selam soyluyorum

0|0
    0|0
    • sabri sarıoğlu mu? kazma demesene ya :(

• ne biliyorsun şikayetin galatasaray taraftarlarının yaptığını ?

• Gundemi takip etmiyorsun herhalde sizin mailerinizin ve en onemlisi simdi ceo nuz ve a.s sorumlunuz o zaman tff de gorev yaparken daha olay yeni cikmis iken neler soyledgini duymadin galiba...Konfucyus luk yapiyorsun ya da gormedm, duymadim, bilmiyorum...diyorsun..:)

• yabancı sınırı düşünüldüğünde mantıklı bir iş oldu.

0|0
    0|0
  • aynı fikirdeyim

0|0
    0|0
  • kesin geldimi? bonservisini aldikmi?

0|0
    0|0
    • spor haberlerinde duydum umut alınmış kesin doğru

• seni seni :)

• senın gıbı 530 xperım yok canım:d accık versene bana:d

• Umuttan is cikmaz ona verilen paraya villa atleticoya gitti onu alirdim

0|0
    0|0
  • siz kelebekle yarış mı yapıyonuz fitnat?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...