En çok hangi tür iltifatlardan hoşlanırsınız?

Sorum bayanlara cevap verin lütfen

en çok hangi tür iltifatlardan hoşlanırsınız neyinizin övülmesi hoşunuza gider :

-saçınız

-kokunuz (parfümünüz)

-kıyafetiniz

gibi...

0|0
10|0

En İyi Kız Görüşü

• Tam olarak öyle özellikle şunu beğenirim dediğim bir iltifat yok. Eğer bir erkek benden hoşlandıysa bana karşı kibar olsun mesela kapıdan çıkarken o arkadan çıksın önce ben çıkıyim bana kapı açsın.. Öyle iltifat eden erkekleri biz kızlar çok kolay buluruz. 1-2 laf söyle ohh ne güzel kızı elde et... Onu sevdiğini göstermelisin. Ah parfümün ne güzel ah saçın ne güzel bunlarla ayarlayamassın. Bunları herkes söyler. Eğer ona iltifat etmek istiyorsan herkesin söyleyemeyeceği bir şey söylemelisin ki kız bunu unutmasın. Diğer türlü biraz abazalık bence ama kişisel olduğunu düşünüyorum. Umarım yardımcı olmuşumdur :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• iltifat etmeye çalışırkenki masum surat beni etkileyebilir sadece,en güzel iltifatıda etse hoşlanmadıgım bi erkek itici bulurum,ama çok basit bi sözle +1 alır benden muazzam bi gülümsemeyle ve elektirikle

0|0
    0|0
  • Patates kafam, poğoça suratım ve çarpık bacaklarımın.

0|1
    0|0
  • En çok kokumun övülmesi hoşuma gider.

0|1
    0|0
  • Bayanlar her övgüyü sever.Erkekğin bilmesi gereken neye iltifat ederse bu özellik artacaktır.Kokusunu çok beğendiyseniz hep güzel kokular sürünecektir.Gülümseyişini beğenirseniz gülümsemesi eksik olmayacaktır.Demekki neymiş olumlu yönde pekiştirme :) davranışın görülme sıklığını artırır.

0|0
    0|0
  • saçlarım, kokum, konuşmalarım, kültürüm...

0|0
    0|0
  • davranışlarım:)

0|0
    0|0
  • gözlerime yapılan iltifatlar hoşuma gider :)

0|0
    0|0
  • ben her türü iltifati severim :)

0|0
    0|0
  • karakterıme yapılan bır ıltıfat hoşuma gder.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...