Ne yapmalıyım ,siz ne yapardınız ?

Paranız yok hiç bir şeyiniz yok genç bir kızsınız anneniz evli bir adamın sevgilisi babanız evli okul okuyorsunuz o adamla da aynı evde yaşamak istemiyorsunuz. ne yapardınız ? :S

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Zor günlerini tek başına atlatan kadını iyi günlerle vaad ederek kandıramazsın ...

0|0
    0|0
    • akıl almadan da olmuyo acılacak kımse bulamıyorum:/ tek basıma dusunemıyorum bıle artık

• Eğer istersen dertlerine ortak olurum

Erkekler Ne Diyor 8

• Hedefime ulaşıncaya kadar çaresizce sürdüğün yaşama devam ederdim... Aklını kullan ve hedefine ulaşıncaya kadar sabret...

0|0
    0|0
  • Allah yar ve yardımcın olsun kardeşim. En azından seçim şansın var. Ben 10-22 yaş arasında ne annem ne babam vardı. Tek başıma büyüdüm yurtlarda. Bence az biraz düşün ya hiçkimsen olmasaydı...

0|0
    0|0
    • allah senın de yardımcın olsun :/ varken hıckımsem yok demek de cok kotu ınan

• Benimkilerde vardı ama benimle ilgilenemeyecek kadar meşguldürler...

• (18-24) yas gozukuyosun yanı artık kendın bı bıreysın part tıme ısler bulabılırsın 300-500 lıraya ıstanbulda ogrenclık yapanları bılıyorum.kendını sıkıp cogu seyden fedakarlık yapmayı goze alabılıyosan bunu yap

0|0
    0|0
    • yaparım aslında ama okulum aksar dıye korkuyorum:/

• dogru yerlerden fedakarlık edıceksın.. ama yokluktan varlıga gecmek kolay zor olan varlıktan yokluga gecebılmek. iyi dusun kararını ona gore ver

• ... ... ... ... ... ... :(

0|0
    0|0
  • offf ne kötü bir hayatın varmış yaaaa

ALLAH C.C. YARDIMCIN OLSUN NE DİYELİM

evden kaçarım heralde

1|0
    0|0
  • Hangi okul lise mi üni mi

0|0
    0|0
    • gec yazıldım hıcbı sey yetmıyomus gıbı lıse sondayım sımdı unı hazırlanmaya calısıyorum :s

• Üniye kadar sabret ünide de bir yol açacaktır Allah sen dua et Allah mazlumun duasını kabul eder.

• Allah yardımcın olsun. Ne okuyorsun

0|0
    0|0
  • Babaanne, dayı, teyze vs. yok mu?

0|0
    0|0
    • aile paramparca herkes kendı derdıne dusmus ki ben kımsenın bıseyıne muhtac olmak ıstemıyorum

• Olmaz ama. Bi yerlere gelene kadar birilerine muhtaçsın. Sonra gerekirse bir şekilde ödersin borcunu.

Kızlar Ne Diyor 7

• annenin sevgilisi evliyse sizde kalmıyordur sürekli. okul bitene kadar idare edeceksin mecburen :( para olmadan gidemezsin bir yere. sonra tek çare iş bulup ayrı eve çıkmak.

0|0
    0|0
    • ne bılıyım caresızlık cok kotu ınsan kendını yıyıp bıtırıyo sureklı:/

• çok zor durum ama paran olmadan evden çıkmaya kalkarsan daha zor duruma düşebilirsin. parasız hiçbir şey olmuyor

• evet haklısın :S

• ayaklarımın üstünde durana kadar katlanırdım sonra kendi evime çıkardım

0|0
    0|0
    • dayanamıyorum ama butun gun odada tıkılı kalıyorum ya da eve gelmıyorum ıstahlarım yok :S

• İş bulup eve çıkarım yaşanmaz yaw :\

0|0
    0|0
  • O adam dediğin kişi baban mı :S

0|0
    0|0
    • :( annen sevgilisiyle mi yaşyor

• evet eve arada bır gelıyolar gidiyorlar kafalarına gore yasıyorlar:/

• Babanda kalamazmisin?

1|0
    0|0
    • ılgılenmıyo bıle :(

• ınsallah :( cok sıkıntılıyım gercekt

• Anliyorum ama iyi dusun iyi olsun.

• kardeşlerin yokmu ya da sığınacak bir akraba falan?yada bir arkadaşınla eve çıksan çalışsan falan?

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarla ev tutarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...