Bu gün taytla taksimde dolaştım :) beni görseniz ne düşünürdünüz ?

Arkdaşlar hayatımda en çok tayt giymek istemişimdir ve kız kıyaftelerine hep meraklıyımdır kendimde ufak tefek sarışın bir tipim var ve erkeksi değilim zaten giydim taytı çıktım bugün inanılmaz rahat birşeymiş çok mutlu oldum ve herkesin dedğinin aksine ne bir laf nede tepki farklı bir bakış aldım herkes normal davrandı herkese teşekkür ederim alışveriş yaptım gittim bir spro salonunda bilgi aldım falan :) siz beni görseniz mesela spor salonunda bayan görevli olsanız nsl davranızrdınız ?

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• taytın nasıldıkıı duz sıyah fılanmıydııı ve ustune ne gıydın yanı g*tun başın meydamıydı merak ettım D:

0|1
    0|0
    • taytım düz siyah dizin biraz altında bitiyordu pentiden aldım incelerden üstümde unisex bir tshrt boldu ama kısaydı popom meydandaydı yani :) altımda spor ayakkabı bu arada söylemem gerek yok sanırım ama bacaklarım az görünüyordu ama ağdalı zaten :) nselamışım :)

• çok teşekkür ederim ekliyorum nikimin sonu yyy :)

• tamma bekliyorum :D

Kızlar Ne Diyor 10

• laf söyleseler söyledi dersiniz söylememişler hala ne düşünüyorsunuz diye aranıyorsunuz ...

0|0
    0|0
    • sevindik şurda :) bir yerde kalabalık biyer oldu ben tedirgin oldum baktım bir kız arkamı çantsasıyla kapatmış yardım bile gördüm :)

• Ne düşüneceğim öylesine bakar ve geçerim..

Aklımı fazla meşgul etmezsin.

0|0
    1|0
    • ne bileyim alışveriş yaptım kızlar arasında bişeyler falan denedim hiç rahatsız olan olması utanan falan sen olsan utanırmıydın ?

• Yahu arkadaşım ne giydiğin ve tercihlerin beni neden ilgilendirsin?

Giy, gez..

• saol :D

• caps alalım.

0|0
    0|0
  • Çok gülerdim:)

0|0
    0|0
  • Sen o eşcinsel olanmısın?! Birkerede açmıştın buna benzer soru .

0|0
    0|0
    • bilmem olabilir yapıyorum bazen böyle şeyler :)

• Bırak bu eşcinselliği , düzel bence .

• düzelten düzeltmiş beni artık

• Hmm. Allah islah etsin seni derim :) ne diyim. Yakismiyorki erkeklere.. Kizlara bile yakismiyor..

0|0
    0|0
    • yaaa ne haman karar veriyorsunki bir gör be kardşeim bir gör peşin fikirli olma ? bena yakışıyordu birkere

• Buyur abla...pardon abicim.:///

0|0
    0|0
  • pardon da ne diyeceklerdi ki

0|0
    0|0
    • bişey diyemezler zaten benimde tüm kızlar gibi giymeye hakkım var

• boşver olan olmuş nasılsa

• bişey olmadı canım oramı buramı elledi azcık :) ama onada ben zorladım yani ne firikikler verdim görmen lazımdı :)

• Öyle bakar geçerim :)

0|0
    0|0
    • kötü görünmüyordum ama zaten 40 kez aynaya baktım en ufak bir şeyim olsa çıkmazdım :)

• Sorun değil. Eş cinsel değil misin ?

• yani tam olrak bende adını bulabilmiş değilim ara ara böyle şeyler yapmak bana keyif veriyo biraz aşırı moda tutukunluğuda diyeiblriz bayan kıayafterine çok meraklıyım yani ve başkasında görmek beni kandırmıyo böyle bişey :)

• Geyikli miydi?

0|0
    0|0
    • düz siyah :)

• bi tek içine bişeyler almak zevkli geliyo ama bana yapabilceğim bişey yok :)

• hımm anladım.

Erkekler Ne Diyor 6

• o değilde sen malafatı nasıl gizledin? ben hayatta gizleyemezdim :/

0|0
    0|0
  • Homofobil değilim asılınmadığı sürece crossdresser veya efemine gay insanlardan rahatsız olmuyorum.Çoğu kişi garipseyecektir belki ama ben saygı duyuyorum seçimine.Yakıştı mı bari :)

0|0
    0|0
  • Aklıma bir an beren saatin kırmızı taytı geldı harbiden çok kötü oldum şu an:(

0|0
    0|0
  • Top derdim .. ve diyorum da Top..

0|0
    0|0
  • Taksim'de gaylara bile bir şey demiyorlar sana da demezler.

0|0
    0|0
  • İçinde varmış senin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...