Umursamamayı nasıl başarıyorsunuz?

Sürekli trip atan birini çeker misiniz yoksa umursamaz mısınız peki umursamamayı nasıl başarırsınız ?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• kısa ve öz ANI YAŞAYARAK.çoğu kişi planla mı anı yaşama mı sorusuna anı yaşama der ama çoğu kişi anı yaşamaz aslında.tabi ki de çekmem trip mirip :) haksız tribi çok sevsem bile çekmem.herkes kendine göre yaşamalı.he bir yanlış yapmışsam ve trip atmışsa yani atmak da haklıysa çekerim bir tek öyle çekerim :)umursamamk dediğim gibi anı yaşamak ile birebir bağlantılıdır.anlamak zor gelebilir.ama inan ki bu böyle

2|0
    0|0
    • tamam diyelim tribi hak ettin ama defalarca özür diledin hediye bile aldın günlerdir ulaşamıyorsun bu durumda ne yapardın :)

• o kadar uğraşmam ben :D ben hediye de almam kolay kolay :) ulaşamıyorsam o beni kaybetmiştir kısa ve net :)

Erkekler Ne Diyor 7

• başka şeylere odaklanıyorum ve içimden sürekli "sakin ol" diye geçiriyorum

1|0
    0|0
  • Ah bir başarabilsem takmamayı umursamamayı hiçbişey olmamış gibi rahat olmayı teeeh.

1|0
    0|0
  • tınnnn diyeceksin

1|0
    0|0
  • Trip mi bana uymaz :D

1|0
    0|0
  • Maalesef ben beceremiyorum onu..

1|0
    0|0
  • Ne demişim eskiden,

Dünyayı s.klememek için minarenin g.tune girmesini göze alacaksın. Denedim. Yüzde yüz çalışıyor.

Hayat felsefem budur. Belirli bir süreden sonra umursamıyorsun.

0|0
    0|0
  • Gamsızlığım bana bu konuda çok kazandırmıştır.

2 kuruşluk kezbanların gtünü kaldırmadım hiç bir zaman :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Altan aliyorum, ciddiye almiyorum pek, her dedigine "evet, evet" diyorum. Her tripi ciddiye alsak ohooo.

1|0
    0|0
  • Gulaklarımdan çıkan dumanları görseler oohooo

1|0
    0|0
  • Kendini bilen insan umursamaz..

0|0
    0|0
  • beceriyorum ama nasıl bilmiyorum doğamda var herhal

0|0
    0|0
Yükleniyor...