Zamanında benimle ciddi düşündüğünü söylüyordu. Neden yüzü gülmüyor?

arkadaşlar benim samimi olduğum bi çocuk vardı. bazen o kadar samimi davranıyordu ki biz çıkıyoruz zannediyordum. ancak bazen de beni diğer arkadaşları gibi görüyordu, bunu anlayabiliyordum. son zamanlarda tartşmalarımız çok fazlalaştı.

Hatta birgün önceden gitmeye kararlaştırdığımız bi yere bile o kadar beklememe rağmen gidemedik. ben sorduğumda işim çıktı dedi. ertesi gün de ben konuşmadım artık bununla. o gün önceki gün gidemediğimiz yere gitmemiz için çağırmasını bekledim ama çağırmadı. ben de telefon açtım nolduğunu sordum. özür diledi. hesapta olmayan bir işi çıktığını, ben onu görüp konuşmayınca beni çağıramadığını söyledi.

Beni o günden sonra bi daha aramadı. şimdi birbirimizin yüzüne bakmıyoruz, doğrudürüst konuşmuyoruz. bu kişi zamanında benimle ciddi düşündüğünü belli eder şekilde konuşmalar yapıyordu. bu kişi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? ben hiçbişey anlamadım.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• sanırım iyii giden günlerde bazı sorunlar olmuş ve tartışmalar sonuncunda sizden soğumaya başlamış böle olunca karar verdğnz herşyde sizi yalnz bırakmş buda gösteryr kii tek düşüncesi yalnz kalmak !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sıkılgan bir tip sanırım. ne istediğine karar verememiş ve kararsız kalmış.

0|0
    0|0
  • al bi bıçak joker yap adamı.

0|0
    0|0
  • senin ümidini kesmek için soğuk yapıyor zat-ı muhterem

0|0
    0|0
    • benim ümidim yok ki ama onu sevmiyorum bile, sadece onun ne yaptığını anlayamadım. biz dışarı çıktığımızda bile arkadaş grubumuzla çıkacaktık, onunla yalnız çıkmayacaktk.

• öyle yapıyorum zaten konuşursa cevabını veriyorum, selam vermiyorum. mesajına karşılk vermiyorum.

• en iyisi yapıyosun böyle devam

• seni yemiş bende yapıom öyle arada bi :)

0|0
    0|0
    • nasıl yani

• ben de öyle düşünüyorum diğer arkadaşlarımın yanında ezildikçe eziliyor. beni atlatmaya çalışması falan çok saçma. gerçekten bi erkeğin hesapta olmayan ne işi çıkar bunu merak ediyorum. bana söylemedi. sizce ne olabilir bu, ben ona haksızlık mı yaptım acaba beni beklettiği için konuşmadım kızdım falan.

• boşver ii yapmışsın yüz verme bi b.k sanıyorlar sonra kendilerini günahına girmeyelim belki parası yoktur ama önceden haber vermesi gerekirdi o sebebtede

Kızlar Ne Diyor 1

• Şu sıralar bunalımda herhalde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...