Sevip de mutlu olan var mı?

Merak ediyorum bu sitede hep dert yanıyorlar ya acaba sevipte mutlu olan varmı? Bunu nasıl başarıyorlar? Sırları nedir? Ya da evli olan abilerim,ablalarım gerçi evlilik yaşı benim yaşımdanda aşağıya indir ama olsun.. Nasıl uzun sürüyor ilişkileriniz?

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• ben sevdim mutlu olamadım gerçi onunla geçirdiğim her dakika çok güzeldi ama sonu kötü bitti . şimdi de sevmiyorum ama yine mutlu değilim ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Hayırdır evlilikmi gözüküyor...:))

1|0
    0|0
  • sevip de mutlu olmayan kızlar çok iticisiniz :/ vol2

0|1
    1|0
  • mutlu olman icin önce karşındakini mutlu et sonra sende mutlu olursun :) ve yanlızlık en büyük mutluluktur bunuda unutma :))

1|0
    0|0
  • Eğer karşılıklı aşk varsa , sonsuza kadar sürer. Tabi aşk bitmezse :)

0|0
    1|0
  • vallahi arkadşm seviyorsan söyle güzel bir şekilde dile getir olmıyorsa olmaz.. daha sonra başkalarına yönel zorla bir şey olmıyor

0|0
    0|0
  • çok iti yoklan buna cevap vermişim asdflkasd

0|0
    1|0
  • Muallak

0|0
    0|0
  • Hoş görülü olmakla

Biri bağirir digeri alttan almaya

Calisiyorsa biter o ilişki

susan 1 yere kadar susar

0|0
    0|0
  • Henüz değil ama yakında olabilir :D

1|0
    0|1
  • hayır birini seviyorsun ama bütün içtenliğin ile sonra bırakıp gidiyor seni o kişi o yüzden gerek yok kapattım gibi bir şey oldu gönül penceremi ben :D canım çok yanıyor ya sevince kaçıyor zaten öylede bir sıkıntı var

0|0
    0|0
  • Bende anlayamiyorum herkesin manitasi var hatunun var ama herkes agliyor bu ne yaa.

İliskileri manotonlastiriyorlar degisiklik farklilik yaratmiyorlar bundan kaynaklanan sebeblerden ötürü. Kopma noktasina dayaniliyor farklilik ister ask degisiklk dewamlilik ama yok ruh yok ki insanlardaici gecmis =)

0|0
    0|0
  • Mutluyum ..

0|0
    0|0
  • Çok nadir ve çok zor :(

0|0
    1|0
  • 22 23 yaşına geldim 2 kere flörtüm oldu ikisinde de mutluluğa erişemedim :D biri 13 yaşındaydı biride askere giderken ikiside evlenmişler çol çocuk karışmışlar vay anasını sayın seyirciler :D

0|0
    0|0
  • Ben mutluyum çok şükür

0|0
    0|0
  • Niyetim Öyle Olurmuyum Bilemem :D <3 .

0|0
    0|0
  • mutluyum yanımda olmadığı için :D

0|0
    0|0
  • (: kısmen, ama kafası çabuk geçiyor.

0|0
    0|0
  • evet ben kedimi seviyorum ve mutlu oluyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3