Diyelim ölümcül bir hastalığa yakalandınız.

Tedavisi yok, ama ölene kadar da acı çekmeyeceksiniz. Yani siz söylemeden, çevrenizdeki kimse bu durumu anlamayacak. Aynı zamanda da evlenmek üzeresiniz. Bir hafta falan kalmış, bütün herşey hazır. Evleneceğiniz insanı da çooook seviyorsunuzve deliler gibi aşıksınız.Ve o da size karşı aynı duyguları besliyor. Ne yaparsınız?

• Mektup yazar intihar ederim
    3% (1)13% (3)6% (4)Oy Ver
  • Evleneceğim insana durumu anlatırım ve evlenmem
    28% (11)22% (5)26% (16)Oy Ver
  • Kimseye birşey söylemem, kimsenin beni tanımadıığı bir yere kaçarım
    15% (6)26% (6)19% (12)Oy Ver
  • Evlendikten sonra eşime anlatırım, istiyorsa boşanabilir.
    5% (2)4% (1)5% (3)Oy Ver
  • Bütün yakınlarımı bir araya toplar, durumu anlatırım, evlenmek istemem ama sevdiğim insan çok ısrar ederse evlenirim.
    49% (19)35% (8)44% (27)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
33|22

En İyi Kız Görüşü

• onu aldattigimi söylerim, hem evlenmez benle hemde benden hep nefret eder..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 32

• Bütün yakınlarımı bir araya toplar, durumu anlatırım, eğer ölümüme az zaman kalmışsa evlenmek istemem ama sevdiğim insan ısrar ederse evlenirim.

0|1
    0|0
  • Evleneceğim adama anlatırdım hastalığımı ve aileme. Sonuçta onlar da hazırlıklı olsunlar çünkü ani kayıp yaşamaları daha zor olurdu. Son zamanlarımı güzel geçirmeye çalışırdım Rabbime dua ederdim hep.

0|1
    0|0
  • Evlenmem. Gider biryerde tek başıma ölümü beklerim.

0|1
    0|0
  • bence solemek zorundasin. cunki hakki var bilmeye. eger seni seviyorsa zaten evlenir ama evlenmezsede bencil biriyle olmayi sende istemezsin. bilmeden kimseyi bu yukun altina sokamazsin. doktorlar yarin olucen der ama omru veren allahtir. cikmayan candan umit kesilmez derler.

0|1
    0|0
  • bence c , ama tam tersi sevdiğin kişiye evlenemeyiz ben hastayım diye açıklayıp o istese bile (onun için) evlenmeden bu ilişkiyi bitirir ölmeyi beklerim. :'(

0|1
    0|0
  • mutlaka eşim olacak kişiye bunu anlatırım asla gizleyemem böyle birşeyi her ne kadar zarar olmasada bilmeye hakkı var

0|1
    0|0
    • evlenirim diyorsun yani.

• mmm tercihin bu yönde yani. Teşekkürler :)

• yada diyelimki sevdiğim benim yerimde yinede kararrım aynı olur buna eminim :)

• Kuzucukevlendikten sonra anlatırım kocama:) ama evlendikten sonra anlatırım. evlenmeden gitmem bu dğnyadan:D

0|1
    0|0
  • Ps i love you filmi aklıma geldi:)

Ama ben olsaydım değer verdiklerime teker teker yüzlerinde tebessüm oluşturacak mektuplar yazardım. Ne yaşamayı planlardım o kısa sürede bilmiyormuş şimdilik...

0|1
    0|0
  • Bütün yakınlarımı bir araya toplar, durumu anlatırım, evlenmek istemem ama sevdiğim insan çok ısrar ederse evlenirim.

0|1
    0|0
  • Evlenirim tabii ki.. Hiç tereddüt etmem. Hayat bu dünyadan ibaret değil, ruhlar ebedi yaşayacaktır. Sevdiğini hiçbir sebepten bırakma derim, ki o da seni seviyor. Kaderin hayal gücü bizimkinden daha renklidir, bakarsın herşey yolunda gider::)

0|1
    0|0
    • Amansız bir hastalık ve ne zaman öleceğin belli bir değil. Evlendin ve doğum yaparken öldün. Eşin sana çok bağlı ve evliliği bir daha düşünmemekte kararlı. Yani çocuğa annelik yapacak kimse yok ve hep bir yanı eksik olarak büyüyecek. İçinde hep bir özlem duyup acı çekecek. Bu şekil de düşünürsen ...?

• Müstakbel eşin durumu biliyor mu, biliyor ve istiyorsa bence vazgeçmemelisin. Bakarsın hiçbirşey olmaz ve uzun bir ömür sürersin. Hem sen şimdi onu bırakırsan inan bana bu şekilde daha çok acı çekecektir. Ömür boyu içinde bir ukte kalacak ve bir daha kimseyi bu kadar sevip güvenemeyecektir. Allah göstermesin sana birşey olursa zaten evli de olsanız ayrı da olsanız o acı hep kalacaktır. Bence bu nedenle güzel bir hayat yaşama ihtimalini göz ardı etme.

• Evlenecegim adama anlatirim ve evlenirim.

0|1
    0|0
    • Evli olduğun süre zarfın da sana daha çok alışacak. Çocuklarınız olacak ve öldüğünde hepsini yalnız bırakacaksın. Belki çocukların çok küçük olacaklar. Onları annesiz bırakacak ve hep bir yanlarını eksik bırakacaksın. Onlar için dayanılmaz bir zorluk olacak belki. Bir de bu açıdan düşün!

• Öyle gibi :)

• E aptal değilim ölücek olabilirim ama son günlerimi sevdiklerimle geciririm hatta evlenmem bile demem

1|1
    0|0
  • Evleneceğim insana ve aileme herseyi anlatırdım onlarında bılmeye hakkı var evlennecegım kısıyle son gunlerımı cok güzel gecırmeye calsıırdım...

0|1
    0|0
  • bi türk sineması daha gözümn onuneden gecti :D

0|1
    0|0
  • Birincisi evlenmem çünkü evlenip de sonra da onu yarı yolda bırakmak daha çok acıtır kalbini.Onun için sevdiğim insana durumu anlatıp evlenemeyeceğimi söyleyip onun yanında değil onsuz başka yerde hayatıma can verirdim..

0|1
    0|0
  • Hangi filmdeyim ben diye bagirirdim.

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • b dedimm tabi ki

0|1
    0|0
  • B. Evleneceğim insana durumu anlatırım ve evlenmem.

0|1
    0|0
  • anlatırdım herkese

0|1
    0|0
  • ne zaman öleceğimi belli değil ama hastalık bu yaşatmaz.

evlenmezdim, yapamam.

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • Once durumu anlatir, sonra evlenirim.

0|1
    0|0
  • anlatırım durumu ama evlenmem

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • B dedim..

0|1
    0|0
  • Cok zor bir durum gercekten.. Kendimi ondan soguturdum.. Benden sogumasi icin caba gosteririm..

0|1
    0|0
    • Hem çaresiz hastalık olduğuna da hiç inanma. Teknoloji bu kdar ilerlemişken her derda bir deva, her yaraya bir merhem bulıunur. Allaha güven, çocuğunuzu da analı babalı büyütmesi için dua et, bak görürsün, herşey yolunda gidecek..

• bende fmf var ipkipek84. Ve tıbbın yapabileceği birşey yok.

• Böyle salak soruları sadece türkler sorar zaten

0|0
    0|1
  • ne zaman ölecein belli diil diyorsun kimin belliki mezardakilerin hepsi 80 yaşındamı zannediyosun ben akciğer kanseriyim sence tedavisi var mıben cevap veriyim yalnızca erken teşhiste var ama benim dururmumda yalnızca 2 3 yıl daha fazla yaşamanı sağlayabiliyolar oda doktor gözetimi altında sence ben şimdi ne yapmalıyım hastaneye yatıp kel ve keyifsiz bir şekilde ölümümü beklemeliyim yoksa hiçbirşey yokmuş hiç bişey bilmiyomuş gibi hayatı akışınamı bırakmalıyım ben ikinci şıkkı seçtim sevdiğim adam bana teklif ettiğinde hiç birşey söylemedim şu an evlilk hayalleri kuruyoruz tek isteğim ömrümün yetmesi iki gün de olsa onun göğsünde uyumak istiyorum öldüğümdeyse sadece kader desin ne zaman ölücek die korkuyla yaşamasından sa bilmemesi daha iyi bu konuda biraz bencil olabilirim ama umrumda bile diil ölürken yanımda olmasını istiyorum

0|1
    0|0
    • Öncelikle geçmiş olsun kardeşim. Bende babamı akciğer kanserinden kaybettim. Öldüğü güne kadar kanser olduğunu söyleyemedik. Artık son raddeye gelmişti. Ya anlıyor bize çaktırmak istemiyordu ya da sağlığındaki düzensizlikleri şekerden sanıyordu. Ben uzakta idim. Hastane de yattığını biliyordum ama benim öğrenmemi, ziyaretine gitmemi istemiyordu. Ne zaman arasam babamı hastane de değil de kahvede okey oynadığını söyler benimle şakalaşırdı. Doktor kısa bir zamanı kaldığını söylediğinde ziyaretine+

• gittim. Beni gördüğünde ağladı. Hep anneme tembihlermiş Serdar'a söyleme diye. Annem nedenini sorduğun da; çocukken arkadaşları ile kavga ettiğin de, ya da birine kızında "benim babam çok güçlü, senin babanı döver." derdi. Beni çok güçlü biliyor. Eğer beni bu şekil de güçsüzlüğümle görürse böyle hatırlar." demiş. Hayır da şer de Allah'tan. Önemli olan ne kadar yaşadığımız değil kısa süre de ne kadar onurlu yaşadığımızdır.

• Şimdi düşündümde çok seviyorum oda beni çok seviyor evlenip onun olmak isterim ona bu mutlulugu yasatmak isterim. ama beni kaybedince daha çok üzülebilir. Zor bır durum ama ona kesin anlatırdım isterse evlenirdim.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    2

Erkekler Ne Diyor 22

• hepımız olumcul bır hastalık tasıyoruz yaslanıyoruz ve hepımız olecegız. cokkk sevıyorsam ben soylerdım gıttıgım yerde senı bekleyecegım kımse ıle olma derdım o erken olseydı eger ben yasasaydım yanına gıdene kadar kımse ıle olmazdım sevdım mı cok pıs severım :)

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • Ama senn resmen film senaryosu yazmışınn o.O C dedim

0|1
    0|0
  • Evlenirim hayatı akışına bırakırım. Çünkü madem aci yok herhangi bir tedavisi yok veya henuz bulunamamis ozaman evlenmektede sakinca yok belki bir umut ışığı doğar. Sonucta cok saglikli biri olup evlenip ertesi gun bir kaza sonucu ölede bilir insan.

0|1
    0|0
  • Bana böyle sorularla gel adaş :) tabi ki bunu paylaşırım sevdiklerimle ama yaygara yapmam nişanlımada evlenmek istemediğimi söylerim. Bile bile dul kalmasını istemem doğrusu. Ama hanımlar evlenebilir sonuçta erkek için dulluk önemli bir problem değil.

0|1
    0|0
  • Evlenmem, sadece yaşattığı güzel anlar için ona teşekkür eder, ölüm zamanı gelene kadarki zamanımı onunla geçirmek isterdim sanırım sevgilim olsa ve böyle bir durumda olsaydım. Ama çok üzülürse o zaman söyledikten sonra ortadan kaybolur insanların olmadığı doğayla baş başa biryerde ölümü beklerdim...

0|1
    0|0
  • Birilerini öldürürüm, ölmeli dediğim birileri ..

Sevgili meselesine gelince soğuturum..

0|1
    0|0
  • Kaçar giderim. Beni nefretle ansın benden o kadar nefret etsin ki ömrü boyunca benim yüzümden acı çekmesin diye.

0|1
    0|0
  • Sevdiğim insan başkası ile evlencek ? mezardan kalkıp gelirim sen ne diyon haci ya :)

0|1
    0|0
  • evlenmem tabıkıde.kıza neden laf getreyım ölcgm bellyse ve onunla evlenpte ölmem ona daha cok acı cektrır.kendımden sogutrdm acı cekmesn dıye

0|1
    0|0
  • Uzaklara giderim,bir mektupla da durumu anlatırım.Postaya verilme tarihi durumumun ağırlaştığı tarihte olur.

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • Orta yaş bunalımı mı usta? Doğruyu söyle burda biz bizeyiz.

0|1
    0|0
    • eninde sonunda gideceğimiz yer orası. Asla takılmam yaş mevzularına :)

• F. Hiçbri :)

Evlenirim ve hiç birşey söylemem, ölüncede süpriz olur hanıma :))

0|0
    0|1
  • Nefret ettiğim insanları da yanımda götürürüm.

0|1
    0|0
  • Mektup yazar intihar ederim

0|1
    0|0
  • mektup yazarım

0|1
    0|0
  • G.te giren şemsiye açılmaz ölümü bekle sessizce

0|1
    0|0
  • Bergen ablanın dediği gibi

ölürdüm yolunda

0|1
    0|0
  • Aklima ibrahim tatlisesin aysem flimi geldiherhalde oyle yaparim

0|1
    0|0
  • Sadece sevdiğime söylerim ve evlilik kararını ona bırakırım.

0|0
    0|0

0|1
    0|0
Yükleniyor...