Evklenecegin insan neden yok

insanın karşına evlenecegin insan çıkmaması normalmi

neden çıkmıyor onuda bilmiyorum kalkıpta gönül eglenecesi arayan çok çıkma teklifi falan oluyor ben kabul etmesemde oluyor öyle yakışıklı degil çirkin ama istemiyorum ama evlenecek insan çıkmıyor görücü usulüde olsa yok evlenmek isteyen neden

ben kimsenin hevesi olmak istemiyorum evlensem o adam ilk olsun istiyorum neden çıkmıyor

kimse evlenilecek gözüyle bakmıyor öyle havalı trip atan biride degilim ama yok neden

evlenecek insan neden bulunmaz neden karşına çıkmaz başkalarının maskarası oldum resmen bana evde kaldın muamelesi yapıyor yakın akrabalarım yanyana gelsek biz evlendik sen evde kaldın diyecekler nerdeyse

neden yok biri karşıma çıkmaz

0|0
0|19

En İyi Erkek Görüşü

• artık devir değişti ömürlük sevdalar bir ömre sığmazken gündelik sevdalara sığar oldu...anlayacagın

Peltekleşti Sevgiler; 'Seni' yerine , 'Teni' sever oldu..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• karşına biri çıkmıştırda belki sen farkında değilsindir evlilikte keramet filan yok ayrıca ne yapacaksın evlenip bu devirde boşver otur evinde ailenle ohh ne güzel

0|0
    0|0
  • kafanı yorma ben senden büyüğüm ben bile bulamadım.

eğlenecek kız çok evlencek kız yok ...görücüde istemiyorum evde kaldık anlıcağın :D

0|0
    0|0
  • gorucu usulu evlen:) karsısına cıkmanı bekleme karsına cıkarsınlar sec begen al:)

0|0
    0|0
  • valla bu soruyu çok soruyorum ama hem erkek hem kadınlardada zamana uyup kişilikleri değiştiği için kafa dengi insan bulamıyoruz..galiba sebep bu..

0|0
    0|0
  • sana teklif edenlere çirkin diyorsun , belkide sen çirkınsindir. Ya da evlilik fiziğe göre yapılmaz. Yarın trafik kazası geçirip elini ayağını kaybetmeyeceğın garanti mi ? Evlilik fizıksel olmaz önce evlilik nedir onu öğren.

0|0
    0|0
  • Rabbim gönlüne göre versin ne diyim.

0|0
    0|0
  • Zamane kız-erkekleri evliliğe sıcak bakmıyor*

0|0
    0|0
  • evlenecek kız olduğuna kesin eminmisin, gerçekten hazırmısın evliliğe.? belki sıkıntı burdadır, düşündümü bu kısmı?

0|0
    0|0
  • evlen benimlee

0|0
    0|0
  • var ben evlenebilirim kim evlenilecek bayan kim

0|0
    0|0
  • sorunu lütfen kendinde ara belki sen bu kriterlere uymuyorsun onlara göre belki..

0|0
    0|0
  • Senin görüş açın O . . . Biraz sevmeyi dene bence . . .

0|0
    0|0
  • Bu seninle alakalı olmasın ?

0|0
    0|0
  • yaş kaç? milletin dediğine bakma sen

0|0
    0|0
  • uzun uzun tanımak bilmek lazım, sorun nerdedir kimbilir

0|0
    0|0
  • "Hepimiz Yalnızız ve yalnız yatıyoruz"