Yalnız hissettiğinizde bunaldığınızda ne yaparsınız?

şimdi diyelimki genelde evdesiniz bunalıma girmeye başladınız, gün boyu bilgisayarla internetle kitaplarla uğraşmaktan da sıkıldınız yapacak birşey yok, bu tür durumlarda ne yaparsınız? nasıl sıkıntınızdan kurtulursunuz?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Açar p*rno izlerim.

0|1
    1|0
    • gerçek mi xD

• ben izlesemde 5 dakka sürüyor zaten, evde aklıma gelebilecek herşeyi yapsam en fazla 2 saat geçer zaman sonrası yine sıkıntı

Kızlar Ne Diyor 9

• ağlarım

.

0|0
    0|0
    • durduk yere ağlar mısın gerçekten? ağlamak rahatlatıyor mu seni o durumda

• durduk yerde nası ağlayabiliyorsun ya benim bir acım olmazsa ağlayamam o acıyı düşünmem lazım

• kaarketre meselesi

• maalesef kurtulamam , biri beni kurtarana kadar öyle devam eder hatta müzik dinler ağlarım. ( daha kurtaran olmadı sen bence deneme.)

1|0
    0|0
  • oturur ağlarım.

0|0
    0|0
  • Son ses müzik

0|0
    0|0
    • müziği kaç dakka dinleyebilirsin ki? en fazla 1 saat desen sonrası yine sıkıntı olur. kendi açımdan

• Kendimle ilgilenirim.Saçlarıma,tırnaklarıma,yüzüme v.s bakım yaparım.Kendimle ilgilenmek sıkıntımı alır..

0|0
    0|0
  • arkadaşlarımla vakit geçiririm

0|0
    0|0
  • müzik dinlerim son ses

0|0
    0|0
    • müziği kaç dakka dinleyebilirsin ki? en fazla 1 saat desen sonrası yine sıkıntı olur. kendi açımdan

• vallahi telefondaki müzikler bitesiye bende 2 saat oluyo ondan sonra film izlerim büyük ihtimalle.

• Bir kız olarak genelde canım sıkıldığında vakit geçirmek için veya sinirli olduğumda kıyafet dolabımda ki kıyafetlerin hepsini dağıtıp tekrar katlar dolaba yerleştiririm :) tabi siz erkeksiniz bunu yapmazsınız :)

0|0
    0|0
    • çok ilginçmiş ya... ben zaten hiç sevmem kıyafet katlamayı :D

• bende sevmem ama vakit başka türlü geçmiyor en az 2 saatimi alıyor toplamak :)

• muzigi acarım pasta yaparım hepsini kendim yerim aglarım uyurum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• dizi izlerim zaten boş kaldığım her an dizi izliyorum tavsiye ederim sıkıntı filan kalmaz

0|0
    0|0
    • evet genelde yaptığım şeyler zaten.. filmdi müzikti vs.. ama bir yere kadar

• komik bişeyler izlerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...