Çok düşünüp sevdiğinizi sürekli rüyanızda görür müsünüz?

12 kez rüyama girdi lan bir buçuk aydır seviyom asdfgs siz de çok etkilenip rüya görür müsünüz? çok düşünür müsünüz?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• demekki geçmişte sağlam girişleri olmus ondan dolayı olmasın acep:)

0|0
    0|0
    • sapıttınız he hiç konuşmuşluğumuz yok onunla

• hayır asla öyle bişey yapmam ben evlenmeden olmaz cık cık

• bir an önce aklından cıkar o zaman takıntı yapmısın

Erkekler Ne Diyor 3

• bende görürüm rüyamda mesele sabaaha kadar kamyon ters yatar hamamcı olurum normal seyler bunlar

0|0
    0|0
  • ne bebeymiş la :D valla bende tuğba ekinciyi görüyorum sürekli :D oda beni görüyormudur :D

0|0
    0|0
  • ben de çok düşündüm ama rüyama girmedi. sen çok mu seviyorsun onu

0|0
    0|0
    • ben kafaya takan biriyim ondan biraz. ama aslında rahat biriyim de olayları çok düşünürüm ayrıntısına kadar. bilinçaltım da etkilendiyse öyle sürekli girer rüyama. ya seviyorum gerçekten ama hoşlantı aslında.hiç konuşmuşluğumuz yok. önce kendisi ilgi gösterdi ya da ben yanlış anladım ilgi değildi belki. sınavda yanıma oturdu sonra göz göze geldiğimiz oldu ben de hoşlandım. başka bir ara da ismime falan baktı

• haklısın

• sen kendini daima iyi hisset ve giyimin falan güzel olsun. havalı olma sakın ve hayırlı birisi çıkar o zaman karşına

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 gndur rahat bir 10 kere gormusumdr artik nasil etkilenmissem ondan sevglm zten goruyrm yani ayni gece aralikli olarak cok gordm yani bugnde gordum ama ruyalarmda biz bisy yapmyrz yani onu goryrm sdce sen birlkte mi goruysn ikinzi?

0|0
    0|0
    • ilişki şeklinde değil ya rüyamda konuşuyoruz gülümsüyoruz falan o tarz

• Aynen kaç kere hemde.Haftada bir ker falan görüyorum.Karşılıksız bir de.

0|0
    0|0
    • burcun ne

• Valla böle bir mal görmedim haklısın bence sapık o kesin ihtimal yok başka.

• evet sapık. ama sen ne yapacaksın namusunu koruyacaksın

Yükleniyor...