İlişkimizi kimsenin bilmesini istemiyorum.ona bunu nasıl söylesem ?

Sevgilim asker. yeni ilişkimiz. onun arkadaşları beni hiç sevmez. Kesin bişeyler ispitlerler hakkımda.başka kız mı kalmadı onla çıkıyosun gibisinden. Çünkü ben daha önce onların sınıf arkadaşını seviyodum 3 yıl önce falan.Baya birezillik kavga etmiştim onlarla.Sevgilimi çok seviyorum.Onu görmeden nasl baskalarını gözüm görmüş bunu anlamıyorum.Neyse aramızda kalsın desem ilişkimiz yanlıs anlarmı ?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Bence arkadaşlarını dert etmemelisin.Eğer o dolduruşa gelen biriyse boş ver zaten.Kimsenin bilmesini istemiyorsan da bunu nedeniyle beraber açıkça söylersin.İlla nedeni de olmak zorunda değil.Kimsenin bilmesini istemiyorum, o kadar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bunu aklı seilm hiçbi erkek kabul etmez

0|0
    0|0
  • aynı durum bendde vardı kızın biri beni çok seviyordu çıkıyoduk ancak arkadaşalrımın bilmesini istemiyodum çünkü benim arkadaşalr öğrense lan kala kala bu kezbanamı kaldın başak kızmı yok falan filan diyecekler di o yüzden isteimyordum muhtemelen sende bu yüzden istemiyorsun git sevgiline söyle çevremiz kötü de kimsenin öğrenmesini istemiorum mutluluğumuza gölge düşürürler de bizi ayırırlar de böyle şeyler söyle :D

0|1
    0|0
  • açk ol senden vazgeçemez

0|0
    0|0
  • arkadaslarının arkadasını seviyodun. yanı o çocuk suanki sevgilinin de arkadası olabilir.

sınıf mınıf demişsin ergensin belli ki ne biçim bir dünyada yasıyosunuz anlamadım ki..

0|0
    0|0
    • yok ya o zamanlar lısedeydık smdı unı

• Yanlış anlamaz kimse bilsin istemiyorum de

0|0
    0|0
  • kesinlikle anlar ve buz gibi soğur senden buna inanabilirsin

0|0
    0|0
    • demiyim o zaman da napsam ben yaa:(

• aynen ama beni sevmiyolar heralde de

• senıdemı sevmıyolar?

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben olsam çok ama çok işkillenirdim, eğer ki cidden seviyorsam. onun hakkında ciddi düşünemezdim. Ama nedeniyle birlikte söyle seni kabul etmeye devam ederse ne ala. Eğer ömürlük birşey istiyorsan tabi. Eğer diyorsan ki üç beş ay huzurluca takılayım, şimdilik maksat idare edeyim sonra ayrılsak da farketmez diyorsan, hiçbirşey anlatmaz, erkek arkadaşına da herkesten gizlemek istediğini söylersin ve erkek arkadaşını şüpheye düşürürsün ve bir gün nasılsa öğrenir o zaman senden nasıl buz gibi soğuduğunu izlersin...

0|0
    0|0
  • Saklamak istediğini söyle.

0|1
    0|0
  • Bu anlattıklarını ona da söyle

0|0
    0|0
  • Başkalarının ne dediğini umursama.

0|0
    0|0
Yükleniyor...