Kızların bu duruma bakış açısını nedir ?

Bir kız ; erkek arkadaşına başka kızların aşık olmasını sever mi ?

yada; Erkek arkadaşından hoşlanan kızların oldugunu bilmek hoşuna gider mi.

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• Hayır hoşuna gitmez sinir olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Hayır hoşuna gitmez. Sadece şu hoşuna gider erkek arkadaşını kızlar seviyor. Ama erkek arkadaşı sadece onu tercih ediyor istemiyor başka kızları da bunu da belli ediyor. Diğer sevenler bozuluyo :D. Şahsen çok hoş bir durum :D

0|0
    0|0
  • bak sana şu kadarını söyleyim dün sevgilimin doğum günüydü yakın arkadaşı doğum günü mesajı atmış delirdim. Dün akşamdan beri laf sokuyorum. Bırak hoşlanan, seven kız olmasını sevdiği erkeğe yakın olan herkesi kıskanabilir :D

0|0
    0|0
  • evet bak bunun düşüncesi bile benim çok hoşuma gider,ardından sadece onların haline acırım,yapacaklarım için :)

0|0
    0|0
  • tabi canım hatta gider o kızlarla kanka olur :D

0|0
    0|0
  • Gitmez paylaşmak istemez sevdiği erkeği başkalarıyla

0|0
    0|0
  • Gitmez tabii. O kızı görsem ve bana sataşsa lafla kalmaz, kafasını asfalta sürter kıvılcım çıkartırım.

0|0
    0|0
  • ay çok hoşuma gider.. o benim olsun ve onu sevenler olsun ama o kimseye bakmasın o kızlarda deli olsun. beraber dolaşıp nispet yapalım.oh mis.

0|0
    0|1
  • Bir dunya sevgilime asik olsun ama sevgilim sadece beni istesin :)

0|0
    0|1
  • gitmez tabıı o kızı gordugum yerde komalıkk ederım valla

0|0
    0|0
  • şöyle hoşuna gider ona aşık olan ondan hoşlanan kızlara o sadece benim imajı vermek için

0|0
    0|0
  • ne hoşuma gitcek yolarım onu

0|0
    0|0
  • Sevmem hiç sevmedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hoşlanır birader açık net.

0|0
    0|0
  • Çok tipsiz soru. Hangi kız öyle şeyden hoşlanır ki. Kız/erkek sevdiğini paylaşmak istemez asla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...