Ne olur Allah'ım Ah tutar mı?

Bırını seversınız cok seversınız yılarlınızı yer. Onunla evlencenızı dusunursunuz sonra sızı hıç olmayacak anda baskasını hayatına alarak bırakır gıder.onun ıcın cok zorluklara katlanırsınız ya canm cok yanıyo anlatamm. Gercekten sevmıstım saakatle ahım tutar mı.eger tutmazsa eden bulmazsa tekrar bırını sevemm kı ben

Güncellemeler:
gördüm onu karsılastık arkası donuk gıbıydı bnı gormedı yuruyodu tek uzun uzun baktm ardından bna onca sey yasattı ama baktm. sevgılı ıken karsılasmazdım hıç :(

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• ilişkiniz nakadardı bilmiyom ama.. gene bir yıl vardır. bu süre içinde devamlı o sana cicim aşkım diyip evlilik hayalleri konuştumu? yani seni seviyormuydu? benimde buna benzer terkedilmem oldu ama .. kabahatın büyüğü bendeydi.. ben 5 adım ona gidiyodum, o bir adım bana geliyordu.. beni küçümdeyici tavırlarını hissediyordum ama, belki bir birimizi seversek o tavrını bırakır diyodum.. sık sık ben arardım ama o aramayı bırak bilakis sık boğaz etme derdi.. hatta daha ileri gittim düzelir, oda beni benim gibi sever diye... kızlığım hariç herşeyi verdim.. ama o sadece beni o iş için yanımda klamış... tekederkende bana bunu söyledi.. :( üzülme zaten ah etmişsen iflah olmaz... bende ettim ah.. ama inşallah kabul olur.. :çünkü sevmeyeni beni sevsin diye üstüne gittim :(

1|1
    0|0
    • Sizin gibiler dek gelmez bize be :S senin erkek versiyonunum yani aynıyız ilgiyi alakayı eksik etmedim ona 5 adım gittim o bana 1 adım geldi aynıyız yani ama tek tarafın istemesiyle bir yere kadar gidiyo sonunda bitiyo iyikide bitmiş

• amin

• ben sabahları sabahın 6-7sınde kalkardım işe gelırken yoluna gıderdım evde ne yapsam onsuz bogazımdan gcmez getırrdım.ne rıskler aldım onunla ama o bnı harcadı hemde kım ıcın yazıklar olsun.kendı bıle soylemeye utandı evlencem dedıgı kısıyı yalanladı kadın benimle evlencek ddı

Erkekler Ne Diyor 8

• senin ah etmene gerek yok ilah, adalete güven valla bn yaşadım bunun örneğini :D 2 kere hemde :D

2|0
    0|0
    • adalet var mısahı nıe hala yuzu guluyo :(

• görürsün ama büyük ihtimalle senin için o zaman hiçbir anlamaı kalmaz :)

• kalır adalet yerını buldu derımhakkımharam zıkkım olsun

• merhaba ; ben eskiden bu çocuk için teklifini reddetiğin insanlar adına konuşuyorum, belkı o ınsanlardan bırını seçsen bunları yaşamayacaktın. Oturup kendı kendını kırbaçla şımdı. dıııııt. Mesajımı dinlediğiniz için teşekkürler.

1|1
    0|0
    • bn kımseyı reddetmedım cunku hayatımda o varken kımse teklıf edemedı. o cesaretı vermedım elbet bnden hoslann vardı hıssettım cok kısde ama asla teklıf reddetmedım :D bn ah ettım ama ah almadm

• sonuçta bır tercıh yaptın :D

• evt ama onun bna yaptıgını yapmadım kımseylee dalga gecıp duygularıyla oynamadım

• umut verip güven aşılayıpta yarı yolda bıraktığın kişinin gönül sadakasını iki dünyadada veremezsin...

Hadis-i ŞErif

3|0
    0|0
    • umarım oyle olur umarım. sımdı baskasıyla evlenıyomus oysa pazar gunu kafamı toplıyım ararım ddı sevgılı gıbı davrandı.dılımde dua ıdı aha donustu

• hakkında hayırlısı olur insallah

0|0
    0|0
    • umudum yok

• sen arkadaşa ekle bakiyim biraz konuşalım seninle hanfendi seni biraz toplamak lazım

• tamam

• Aynı durumdayız :SS ya inanki hakedene değer vermek gerekiyo bir kişi yüzünden kimseye güvenemiyor insan :( benimde acım büyük dertleşecek kimsemde yok yanlız başıma atlatmayı bekliyorum bu günlerde geçecek elbet :(

0|0
    0|0
    • gecer oyasa cevremde vardı bnı cok ısteyen o yanımda oyle bı durdu kı hep umut verdı bn yorgun düştüm hayattan

• Belki sana bir daha dönmeyecek ama ahın tutar gerçekten uzun bir süre ilişkilerinde mutsuz olur ve yapman gereken şey hemen kafanı dağıtacak bir şeyler veya birilerini bulmak.

0|0
    0|0
    • omur boyu ahım bırakmıcak pesını nefes aldıkca ah etcem mubarek gunde yemınım olsun

• Belki cömertlik yapıp affederseniz size hayall bile edemeyeceğiniz biri nasip olur..

0|0
    0|0
    • asla affetmıcem onu.bı ansan ayrılır ama yurumez daha once ılıskılerım oldu.ama umut verıp dalga gecıp bırakmak affı yok

• dokundumu sana :(

• bıraz.sevmıyodun ılk oldugunu bıle bıle nıe dokundun sımdı nasıl ah etamam bn.ama kızım hala ılerı gıtmedım. soyle nasıl ah etamam.ve o nasıl mutlu olur kı onunla yasadıgım herseyde ılktı evt erkk arkım olmustu ama yasadıklarım ılktı.sımdı evlencekmıs bırıyle

• zmnında bizede ah ettiler şimdi vah ediyorlar

0|0
    0|0
    • bı ansan ayrılır ama yurumez daha once ılıskılerım oldu.ama umut verıp dalga gecıp bırakmak affı yok

Kızlar Ne Diyor 6

• Eden er ya da geç ettiğini bulur da bir de onun ettiğini bulmasını bekleyerek mi zaman harcayacaksın, nerden bileceksin belki de 10 yıl sonra bulacaktır cezasını belki de cezasını bulmayacak ahirette bulacak, belki onun cezasını bulduğunu görmeden öleceksin... on tane hayatın yok sadece bir tane, gittiyse gitti, napacaksın ve seni ne ilgilendirir bundan sonrası. Merak etme herkes yaptığını bulur ama artık bu Allah'ın bileceği iş, sen artık bu durumu kabullenmeye bak, gerekirse her gün hiç durmadan ağla, üzül, yıkıl dökül ama artık onun ne vefasını ne de cezasını bekleme, kesinlikle bekleme zaman kaybı çünkü, önüne bak..

1|0
    0|0
    • haklısn ah bıde koly olsa yandım yıkıldım canımı al yarabbı dıyorum her dakka

• Hayırlısı olsun canım inşallah bir gün öyle mutlu olursun ki ona düğün davetiyesi göndereceğini bile unutursun...

• bılmm ınsallah

• canım ilk sevgilimdi ve deli gibi aşık olmuştum çoki kısa çıktık ama terkettiğinde deli olmuştum duvarlara yumruk atarak ağladığımı bilirim ...çok beddua ettim hiç mutlu olmasın dedim ...üç sene sora döndü ve döndüğünde dediği laf şuydu ben seni çok üzdüm ahını aldım hiç bir işim rast gitmedi lütfen varsa bir ahın al üstümden dedi ..o kadar man geçice hiçbişi hissetmiosun tabi aldım ahımı dieiliosun sorasında hatta görştük ama deli gibi yandığım adam o değildi hiçbişi hissetmedim ...şu an mutlu olmasın diosun ya olmıcak emin ol ama ne zman döner onun zmanını Allah bilir...

1|0
    0|0
    • donmez evlencekmıs sevdıgı bırı varmıs bna ddı ıkı gun once ozledım dıyıp sarılan adam ddı yıllarımı yedı.donsede artk yok o öldü yaşarken oldu korkarım vıcdanımı kaybettım bugun

• tamam bişi dileme Allaha havale et ..kim zaten ayrıldığı sevgilisine iii dilekler diler ki çok nadirdir

• daha oncekılere dıledım ama duygularımla oynadı bu

• ardından gözü yaşlı bir kadını bırakan erkeğin dünyada iki yakasıbir araya gelmezmiş ;)

2|0
    0|0
    • umarım o sekıl ayakta yım

• :) bnde başkasıyla görürsen bnianlıycaksın dedim ama sen gör diye değil kndm için dedim üstüste mesajlar atmaya başladı kaybetmekten hiç korkmadı çnkü bn kmseye bakmıyodum çirkn de değilim çok şükür elimi sallasam ellisi biliyo şimdi o düşünsn

• aynı benim durum onu kopek gıbı sevdım ya bn kımseye bakmadım yıllardır unıvde okudugum halde kımse olmadı hayaıtmda acaba sadakatımı bıldıgı ıcınmı gıtıı boyle en son sevmıyrm ddı oysa sevıyodu bılıyrm ama gıttı.gıttı ıste

• Cnm alin yazinda ztn biri yazli üzülmeye ne gerek var.. Sadece zaman kaybiymis.. O kaybetmis bsvr;)

0|0
    0|0
    • ayrılmak dgıl koyan umut verılıp bırakılmak be ttlım

• aynen insan ona üüzlüyor srefsızler hayatlarını yarseken senq cı cekiyorsun

• offff offfffff

• ben de ediyorum ama kötülere birsey olmuyor

0|0
    0|0
    • olmuyo ya kendıme zarar veresım gelıyo

• bende ediyorum kaç gündür ah kötü birşy ama insanın canı yanınca

0|0
    0|0
    • her gunum her dahkkam ah etmeyle gececek

yemın edıyorum kı oyle gececek

evlensemde yıne ah edecegım

ınanıyrm mazlumun ahı kalmaz su kapımda onu gorecegım pışmanım helal et jhakkını dıcek

ve yıne yemın edıyrm kı dugunume onu cagırcam. içimi oyle yktıkı ölsem gecmez.dua mı edelım mutlulukmu dıeyelım

• öldürdü beni bu yaşımda gözümden yaş eksk olmuyo ve hep adım atan oydum resmen oynadı benimle

• gızlılıgımı kaldırıyrm ekle bnı

Yükleniyor...