Mesut Ozil hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Merhaba arkadaslar, herkese iyi gunler diliyorum.

Mesut Ozili nasil biliyorsunuz sizce basarili bir futbolcu mu?

Almanya millitakiminda oynamasini anliyormusunuz yoksa neden Turkiyeyi secmedi diye kizanlardanmisiniz?

0|0
13|21

En İyi Erkek Görüşü

• Mesut Özili benim başarılı ya da başarısız bulmam saçma olur, başarısız diyebilecek çıkmaz.

Almanya milli takımını seçmesini yanlış bumuyorum.

Orada doğmuş eğitimini kültürünü almış ve ona bu yatırımı Almanlar yapmış. Yetiştirme bedeli denen bişey var. Herneyse düşününce Abdullah avcı gibi sikko sikko t.direktörlerin çalıştırdığı, milli manada hiçbir başarıya hazi olamayacak bir takımı seçeceğine oynadığnda fark yaratabilecek bir milli takımı seçti olarak. Milli takımı seçipte napsın. Biz duygusal bakıyoruz evet ama orada yetiştirilmiş bir futbolcu için bunu beklemek faşizanlık olur.

1|0
    0|0
    • Tabiiki Turkiyedikiler duygusal bakiyor olaya. Adamin ekmek kapisi Almanya Turkiyeyi secse onlara kazik atmis olurdu bine vi.

Erkekler Ne Diyor 20

• her zaman kermit'e benzetirdim kendisini ama bugün görüdügüm tatil fotograflarindan sonra, en azindan sexy bir kermit oldugunu düsündüm. olay gözlüklü olmasindan da kaynaklanabilir.

2|0
    0|0
  • almanya milli takımında ilk 11 e kadar girene kadar tek bir kere bile aranıp sorulmamış.Almanlar her türlü desteği verip büyük bir futbolcu olmasını sağlamışlar.Bizim ülke insanı da bu durumdan kendine pay çıkarıp,milliyetçilik salvoları atarlar.O adamın bugünlere gelmesinde katkımız olmamasını geçtim,almanya milli takımında oynamaya başlamadan önce hiç bilinmemesi,o adamın milli takımımımızda oynamasının haksızlık olacağının bir göstergesi.İyi ki de oynamıyor bizim milli takımımızda.

2|1
    0|0
  • çok iyi topcu keşke bizim a mili takımdakı herkes onun yarısı olsa:D şuan ilk ondaydık Türk milli takımını seçmemesıne gelince haklı yanı ben de seçmezdim nie seçiyim yıllardr orda oyanmışm benı cagırmamışlar.Çagırdıda gıtmedı mı he cagırdılar ama alman mıllı takımı cagırdıktan sonran neye yarar

2|0
    0|0
  • Real Madrid´in kilit oyuncularından birisi Almanya Milli takımında oynaması onun için daha iyi olmuştur

1|0
    0|0
  • basarılı bir futbolcu almanya milli takımında oynamasıda anormal değil anormal olan bu konuda ya da türkiye ile ilgili herhangi bir konuda konuşmuyor olması

1|0
    0|0
  • Severim iyi ki alman milli takımında biz de olsaydı neler olacağını herkes çok iyi biliyor ayrıca alman milli takınında oynuyor diye Türklüğünden vazgeçmiyor önemli olanda bu aksi olsada saygı duyarız.

1|0
    0|0
  • Ben pek başarılı bulamıyorum.Abii adamda ne var anlamadım gitti inşallah başarılı olur ama boş bir adam bence.Selçuk inan bile dha iyi bence.Milli takım olayına gelirse herkezin kendi kararı bence doğru yaptı milli takımımızın hali ortada. :/

1|0
    0|0
  • Hayır kızmam

1|0
    0|0
  • Kesinlikle harika bir futbolcu. Ayrıca mesut'a Almanyayı seçti diye küfür eden vatan haini yapan mallarada şaşıyorum adam almanya'da büyümüş Almanyayı seçicek tabi. Ayrıca Türkiye milli takımını seçmeyerek iyi yaptı durum ortada harcatırdı kendini sadece.

1|0
    0|0
    • Tabiiki katiliyorum Nuri Sahin en iyi ornektir bu konuda. Fakat uslubuna dikkat etsen insanlara yakistirdigin sifat pek hos degil :)

• Asıl sen benim kusuruma bakma oruçlu olduğumdan açlıkla beraber agresifim biraz :)

• Sorun yok, unuttum ben :)

• Çok iyi bir futbolcu. Mevkisinin en iyilerinden birisi. Almanya'yı seçmesi de normal. Adam orada işi öğrendi.

1|0
    0|0
  • Mesut Özil'in dünyanın sayılı futbolcularından olduğunu dünya kabul ediyor o konuda çok konuşmaya gerek yok.Almanya milli takımında oynuyor diye de herhangi bir kızgınlığım yok kendisine

0|0
    0|0
  • iyi ki alman milli takımını seçmiş

1|0
    0|0
  • milli takımın durumuna bakarsak almanya milli takımında oynamasını anlıyorum.

1|0
    0|0
  • kim bilir vicdanıyla kaç kere tartışmıştır. o yüzden saygı duyuyorum.

1|0
    0|0
  • özil bayağı yetenekli bir oyuncu.milli takım yönünden bir tarafım kızarken diger tarafım iyi yapmıs diyor. Kızdıgım taraf Türksen Türk milli takımını seçeceksin. kızmaddıgım taraf zaten Türk milli takımından bir cacık olmaz Mesut secseydi türk milli takımınışu anwolfsburga sürünmeye devam ederdi onun içn alman milli takımını seçmesine cok kızmıyorum

0|0
    0|0
    • Turksen turk milli takimini sececeksin mantigini anlamiyorum ben abi. Adami bugunlere getiren almanlar onlara nankorluk etmis olmazmiydi bizim milli takimi secseydi?

• milli takımı seçerken kendisini bugünlere getiren almanlara nankörlük olarak öldüşünmemek lazm hangi millete mensupsan oranın takımını seçmelisin tabi bu benim şahsi görüşüm herkessin görüşü farkllıdır

• Kariyeri icin Türkiye'yi sattı.

1|0
    1|0
  • İyi topçu Almanya milli takımını seçmesine gelincede bence doğrusunu yaptı sonuçta orda doğdu oranın kültürünü aldı kariyeri açısındanda önemliydi.

0|0
    0|0
  • iyi oldu almanya da olması bizi tanıtıyor belki türkiyeyi seçse realde olamazdı

0|0
    0|0
  • real madrid yanlış yaptığını bir gün anlayacak :)

0|0
    0|0
  • hak veriyorum mesuta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• İyi bir futbolcu gelip burada harcanmayarak profesyonelliğini de ortaya koydu.

Adam Türkçe bile bilmiyor neden kariyerine devam etmek varken gelsin milli takımda oynasın.

1|0
    0|0
  • bence çok kaliteli bir futbolcu mesut.keşke bizim milli takımımızda olsaydı ama profesyonel düşünüp almanyayı seçmiş,kendisi için bu daha iyi bir karar olmuştur.

1|0
    0|0
  • Kizmiyorum buraya gelip de kendini niye harcasinki durum ortada yani tam tersine ben gurur duyuyorum real madrid gibi en guclu takimlardan birisinde oynadigi icin futbolu cok guzel ve cok onceden almanyanin hangisinde bilmiyorum birseyin en tipsiz erkegi secilmis bece o kadar tipsiz de degl

1|0
    0|0
  • Futbolculuk sadece oynadığı futbolla olmuyo canım ..Karakterde lazım bence ..

Ve Mesut karaktersizin teki ..Zerre sevme ..

1|1
    0|0
  • Kıymetini bilenlerde adam ve başarılı :D

Terazi burcu olması da beni gururlandırır her zaman :D

0|1
    0|0
  • Fazla güzel oynuyor. Futbolla pek aram yok, ama severim.

1|1
    0|0
  • R Madrid'de oynayan Alman gururumuz.

Mesut aslında Türk,milletini benimsemiyor bence..

1|0
    0|0
  • reklam kokuyor

1|0
    0|0
  • başarılı, neden kızayım keyfi bilir

1|0
    0|0
  • Adam ne istiyorsa onu yapsın .

1|0
    0|0
  • Almanya seçmesi normal.